RENKLİ İPLERDEN ÖRGÜ BATTANİYE MODELLERİ

Renkli iplerden örgü battaniye modelleri ile çok güzel örnekler hazırlayabilirsiniz. Bu battaniyeleri hem kendiniz için hem de bebek boyutunda örebilirsiniz. Özellikle bebek battaniyesi olarak çok fazla tercih edilmektedir. Rengarenk iplerle örülmesinden dolayı da çok dikkat çekici tasarımlara sahip olduklarını söyleyebilirim. Eğer büyük boyutta örmek isterseniz, çok güzel bir koltuk kenarı için battaniye olacaktır. Soğuk kış günlerinde, kahvenizi yudumlayıp televizyonda dizi keyfi yaparken, sizi sıcacık tutacak bir yapıya sahip olmaktadırlar.

Rengarenk iplerle örgü battaniye örnekleri

Rengarenk ipler genellikle ebruli ya da gökkuşağı olarak satılmaktadır. Eğer rengarenk ip bulamazsanız, sıralı olarak farklı renkleri bir araya getirip siz de rengarenk bir battaniye oluşturabilirsiniz. Soğuk kış günleri için sıcak renk tonlarını tercih etmenizi öneriyorum. Sıcak renk tonları, psikolojik olarak da sizi ısıtacağı için battaniyeler üzerinde tercih edilmesi önerilmektedir. Ev dekorasyonunuzda da kışın sıcak renklere yer vermenizi tavsiye ediyorum.


DOKUMA ÖRGÜ ÖRNEĞİ YAPIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir