RENKLİ İPLİKLERLE BİLEKLİK YAPMAK

Renkli ipliklerle bileklik yapmak hem çok hoş bir hobi hem de çok kolaydır. Evde kendi ellerinizle yapabileceğiniz çeşitli fikirleri sizlerle paylaşmaya devam ediyorum. Kendin yap projeleri arasında yer alan takı fikirleri ile kendiniz için ya da arkadaşlarınız için çok şık takılar hazırlayabilirsiniz.

Takı yapım fikirleri arasında yer alan bu örnek ile çok hoş ve pratik bir bileklik hazırlayabilirsiniz. Renkli ipler kullanarak örgü şeklinde hazırlayabileceğiniz bilekliği kıyafet kombinlerinizde kullanabilirsiniz. Arkadaşlara verilmek üzere de çok hoş bir hediye olarak hazırlayabilirsiniz. El işi takı fikirlerinden hoşlanıyorsanız bu bilekliği çok seveceğinizden eminim. Hem az malzeme ile yapılıyor olması hem de çok pratik biçimde hazırlanması ile büyük derecede ilginizi çekecektir.

Renkli ipliklerle yapılan bileklik örneğini aşağıda yer verdiğim görselden inceleyerek çok kısa sürede hazırlayabilirsiniz. Kullanacağınız ipleri herhangi bir tuhafiyeden alabilirsiniz. Bileklik yapımında kullanacağınız ip rengini tamamen sizin tercihinize bırakıyorum. İstediğiniz herhangi bir renk ipliklerle çok şık bilekliği kendi ellerinizle yapabilirsiniz.

Source

renkli-ipliklerle-bileklik-yapmak


ODUN PARÇALARINDAN MUMLUK VE KALEMLİK YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir