RENKLİ KARTONDAN KELEBEK SARKAÇ SÜS YAPMAK

Renkli kartondan kelebek sarkaç süs yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel çalışma ile sizde evinize güzel sarkaç süs çalışmaları yapabileceksiniz. Evde kolay yapılan sarkaç süs çalışmalarını sürekli olarak sitemizde artık bulabileceksiniz.

Kolay yapımı sayesinde kartondan sarkaç süs yapmak, kelebek şeklinde sarkaç süsler yapabilir ve duvara veya evinizin sevdiğiniz bir yerine asabilirsiniz. Sarkaç süsler çarşıda pazarda veya alışveriş merkezlerinde genelde karşılaştığımız güzel süs çalışmaları olarak karşımıza çıkmaktadır.

Hatta son zamanlarda avize ve ışık satan yerlerde de bu tür süs çalışmalarının satıldığına rastlamaktayız. Bu da artık insanları evinde güzel sarkaç süsler istediklerini gösteriyor. Evde kolay kelebek sarkaç süs yapmak için paylaştığım çalışma da öncelikle şablon bulunuyor.

Bu sayede karton veya eva kağıdından kelebek sarkaç süs yapmadan önce taslağı çıkartıp, kelebek şekline dönüştürdüğünüz çalışmayı kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Adım adım kelebek sarkaç süs örneğini yapıp, isterseniz sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

Malzemeler hem kolay, hem de kısa sürede bulabileceğiniz cinsten. İp, makas, yapıştırıcı, karton yeterli oluyor. Tüm malzemeleri denkleştirdikten sonra çalışmayı yapmaya başlayabilirsiniz. Bu tür çalışmalar hem yeni hobiler edinmenize fayda sağlıyor. Hem de evinizi süslemek istediğinizde bu tür sarkaç süs çalışmaları ile keyifli süslemelerde bulunabilme imkanına sahip olabiliyoruz.

renkli-kartondan-kelebek-sarkac-sus-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

Rulodan dürbün yapımı

TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN DÜRBÜN YAPIMI

Evlerimizde kullandığımız ürünlerden bittikten sonra bazılarını geri dönüşüme çevirerek tekrardan değerlendirebiliyoruz. Tuvalet kağıdı rulolarını kullanarak …

Leave a Reply

Your email address will not be published.