Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / RENKLİ ŞİŞEDEN GAZ LAMBASI SÜSÜ YAPMAK

RENKLİ ŞİŞEDEN GAZ LAMBASI SÜSÜ YAPMAK

Renkli şişeden gaz lambası süsü yapmak için paylaştığım bu güzel ve sevimli çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Malzemeler resimli anlatımda adım adım gösterilmiş. Yapı marketten hepsini temin edebilir ve aynı çalışmayı sizde evinizin kapısına veya bahçesine yapmayı düşünebilirsiniz.

Renkli şişe bulamıyorsanız bile normal şişeyi sprey boya ile boyayabilirsiniz. Daha sonra kapıya yada nereye asacaksanız tutacağı ilgili yere sabitleyip, şişeyi sabitledikten sonra gaz lamba aparatlarını içine yerleştirebilirsiniz. İster yakın, ister yakmayın bahçenize veya evinizin kapısına özel bir görünüm katacağını söyleyebilirim.

Renkli şişeden lamba süsü yaptığınızda bunu sürekli kullanmanıza gerek yok. Sadece özel günlerde veya parti gibi etkinliklerde yakarak evinizi güzelleştirebilirsiniz. Evinize gelenleri şaşırtabilir ve misafirlerinizi bu güzel süs çalışması ile heyecanlandırabilirsiniz.

Bu tür küçük süs çalışmaları sayesinde evinizi güzelleştirebilir ve eğlenceli zamanlar da geçirebilirsiniz. Sitemizde bu tür çalışmaları çokça bulabilirsiniz. Onları da inceleyin ve eviniz için beğendiklerinizi yapmaya çalışın. Kolay gelsin.

source

renkli-siseden-gaz-lambasi-susu-yapmak

İlginizi Çekebilir

eski-esyalari-degerlendirme-1

ESKİ EŞYALARI DEĞERLENDİRME

Eski eşyaları değerlendirme, doğaya olan sorumluluğun artması ile beraber, doğayı daha fazla kirletmek istemeyen kişilerin, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir