Ana Sayfa / EL İŞLERİ / KEÇE / ŞABLONLU KUMAŞTAN BAYKUŞ OYUNCAK YAPMAK

ŞABLONLU KUMAŞTAN BAYKUŞ OYUNCAK YAPMAK

Şablonlu kumaştan baykuş oyuncak yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma da yer alan şablonu kullanarak kumaştan veya keçeden baykuş oyuncaklar yapabilirsiniz. Kumaş baykuş oyuncak yapmak için daha önce de benzer bir çalışma paylaştığımı hatırlıyorum.

Hatta kumaştan baykuş yastık veya keçe baykuş oyuncak yapımıyla ilgili paylaştığım çalışmalar bu yazımızın altında karşınıza çıkacaktır. Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Şablonlu kumaş baykuş oyuncak yaparak evinizde bu şekilde sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz.

Minyatür baykuş yapabilir veya anahtarlık baykuş olarak da yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde çok güzel kumaş baykuş oyuncak yaparak çocuklarınıza oyuncak yada odalarına süs olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Şablonundan yararlanarak sizde çok güzel baykuş figürleri yapabilir veya oyuncaklar yapabilirsiniz.

Daha önce baykuş yastık çalışması da paylaşmıştık. Onun gibi yastık veya minder şeklinde de düşünebilirsiniz. Çocukların odasına baykuş oyuncak veya sarkaç süs olarak da yapmanızı tavsiye ediyorum. Ben ilk fırsatta yapacağım.

Hem yapımı kolay. Hem de kısa sürede kumaştan oyuncak baykuş çalışmaları yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı baykuş oyuncak çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

sablonlu-kumastan-baykus-oyuncak-yapmak

source

ANLATIMLI KUMAŞ PANTOLON YAPMAK ŞABLONLU başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

TIĞ İŞİ YAZLIK ÇOCUK ELBİSE YAPIMI

Yaz aylarında annelerin çocuklarına giydirebileceği yazlık tığ işi çocuk elbise yapımı yazısıyla sizlerin karşısındayız. 2018’e …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir