SAÇ ÖRGÜ HIRKA YAPILIŞI_12

SAÇ ÖRGÜ HIRKA YAPILIŞI

Kış aylarının gelmesiyle birlikte örgü hırka kazak modellerine olan ilgi artmıştır. Birbirinden güzel örgü modellerine ulaşmak için doğru adrestesiniz. El örgüsünün yerine başka hiçbir şeyin tutamayacağı fikrini savunanlardansanız sizler için en gözde modellerimizi paylaşacağız. Yün örgü teknikleri arasında en çok tercih edilen saç örgüsü modelinde haraşo tekniği ile sürdüreceğiz. Haraşo tekniği ile saç örgüsünün daha kolay takip edebileceğinizi unutmayın.

Örgülerde bazı tekniklerin bilinmesiyle profesyonelliğe bir adım daha yaklaşırsınız. Her bayan örgü örebilir. Fakat herkesin örgüsü birbirinden farklıdır ve bazılarının örgüsünün daha güzel olduğu söylenir. İşte sizlere güzel ve muntazam örgünün nasıl olacağı hakkında birkaç tüyo vereceğiz. Sizlere muntazam örgünün kurallarından bahsederken başlangıcında saç örgüsüne öncelik tanıdık. Çünkü saç örgüsünün her model içinde karşınıza çıkan kullanışlı bir örnek olduğunu biliyoruz.

Saç örgüsü modelini yapmaya karar verdiyseniz haraşo ördükten sonra ilmekleri şişten çıkarmanız gerekecektir. Şişten çıkardığınız ilmekleri ve boşta kalan ilmekleri sağ taraftaki şişe geçirmeye devam edeceksiniz. Sonra sol taraftaki ilmekleri aynı şekilde öbür şişe geçireceksiniz. Yani şişleri birbirine çapraz vereceksiniz. Şişleri birbirine geçirme işlemi tamamlandıktan hemen sonra ilmekleri düz bir şekilde örmeye devam edin.

Her modeli  tekrarlayan bu talimatlar sonunda saç örgü hırka modelinin ortaya çıkacaktır. Saç örgü modeliniz genç, yaşlı, bebek kısacası her türlü hırka modelinin de uygulayabilirsiniz. Saç örgü modeli öreceğiniz hırkanın boyutuna göre değişiklik gösterecektir. Örgü yünlerden  vazgeçilmez adresi olmaktan gurur duyuyor, sizleri bir sonraki örgü modelimiz ile buluşturmak üzere uğurluyoruz. Hepinize kolay gelsin.

İlginizi Çekebilir

Basit Banyo lif modelleri

BASİT BANYO LİF ÖRNEKLERİ MODELLERİ

Banyo lif örnekleri, gündelik hayatımızda banyo yaparken temizlendiğimiz bezler olarak yorumlanmaktadır. Hazır olarak alınabilen, genellikle …

Leave a Reply

Your email address will not be published.