SAKIZ KUTUSUNDAN KULAKLIK KUTUSU YAPMAK

Sakız kutusundan kulaklık kutusu yapmak başlıklı bu konumda çok eğlenceli ve işe yarayan bir çalışmadan bahsedeceğim. Benim gördüğümde çok hoşuna giden bu kulaklık kutularından, evde kısa sürede hazırlayıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Şimdi sizleri daha fazla merakta bırakmadan çalışmanın detaylarına geçiyorum.

Sakız kutusundan kulaklık kutusu olarak başlık attım ancak sadece sakız değil minik şekerlerde bu kutularda satılabiliyor. Mutlaka sizlerin de evinizde bulunan bu minik kutular ile her zaman yanınızda taşıma ihtiyacı hissettiğiniz küçük eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Bu eşyalar arasında bulunan telefon kulaklıklarını çantanızda zarar görmeden saklamak için bu değerlendirme projesi son derece ideal.

Kulaklık kutusu yapmak için ilk olarak sakız ya da şeker kutusunun üzerindeki etiketleri, kağıtları çıkarın. Bunların yerine desenli, renkli kağıtlar yapıştırın. İkinci aşama olarak kutunun ağzının açıldığı kısım yukarı geçecek şekilde anahtarlık aparatı takın. İşte kulaklık kutusu kullanıma hazır.

Kulaklık kutusu nasıl yapılır merak edenler için aşağıda daha detaylı resimler paylaşıyorum. Bu resimleri inceleyip siz de kendi kulaklıklarınız için bu hoş üründen hazırlayabilirsiniz.

source

sakız-kutusundan-kulaklık-kabı-yapmak


ÜÇGEN DANTEL MOTİFLERİ ŞEMALI ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir