Ana Sayfa / OYUNCAK / SAKLAMA KABINDAN OYUNCAK OCAK YAPMAK

SAKLAMA KABINDAN OYUNCAK OCAK YAPMAK

Plastik saklama kabından oyuncak ocak yapmak oldukça harika bir fikir olarak karşımıza çıkıyor. Çocukların hepsi için yemek pişirmek ayrı bir keyiftir.

Annelerinin mutfakta sergilediği davranışları kendi oyunlarında da yaşamak isterler. Hal böyle olunca mutfak eşyası oyuncaklar da büyük bir ihtiyaç oluyor. Çocuğunuz tencere, tava gibi oyuncak mutfak eşyaları varsa onlara çok eğlenceli olacak bir ocak hazırlamak da size düşüyor. Oyuncak ocakları satın alabilirsiniz ancak, kendi evinizde de maliyetsiz olarak hazırlama imkanına sahip olduğunuzu belirtmek istiyorum. Oyuncakları doldurduğunuz saklama kabını ocak haline getirerek çocuğunuzu mutlu edebilirsiniz. Çok basit bir şekilde hazırlayacağınız bu ocak ile çocuğunuzun keyifli vakit geçirmesini sağlayacaksınız. Çocukların bayıldığı bu fikri uygulamak çok kolay. Herhangi bir renge sahip plastik saklama kabı üzerine aşağıdaki görselde belirtildiği gibi ocak görünümü verebilirsiniz. Bunun için yapışkanlı folyodan faydalanabilirsiniz. Uygun renklerdeki yapışkanlı folyo ile ocak görünümü yaratıp kap üzerine yapıştırarak oyuncak ocak yapmış olacaksınız. Kırtasiyeden alacağınız renkli el işi kağıtlarıyla da yapabilirsiniz. Ya da daha iyi olması için bilgisayardaki tasarımı yazıcıdan çıkarıp kap üzerine yapıştırabilirsiniz.

Source

saklama-kabindan-oyuncak-ocak-yapmak

İPTEN OYUNCAK BEBEK YAPMAK RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

KARTONDAN ARABA YAPMAK RESİMLİ ANLATIM

Kartondan araba yapmak resimli anlatım başlığı ile ele aldığım konu benim çok hoşuma giden ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir