Ana Sayfa / DEKORASYON / SAMAN İPİNDEN SEPET ŞEKLİNDE LAZIMLIK YAPMAK

SAMAN İPİNDEN SEPET ŞEKLİNDE LAZIMLIK YAPMAK

Saman ipinden sepet şeklinde lazımlık yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı severek yapabileceğinizi düşünüyorum. Ben çok beğendim ve en kısa sürede saman ipini alıp, sepet şeklinde lazımlık yapacağım. Bu yaptığım çalışmayı aslında yapıp satabilir ve para da kazanabilirim.

Sizde evinizde saman ipinden kase yaparak satabilirsiniz. Saman ipinden sepet yapmak veya saman ipinden lazımlık yaparak keyifle kullanabilirsiniz. İçine süs veya aksesuar koyabilir ve evinizi de güzelleştirmede kullanabilirsiniz. Saman ipinden yapılan birçok çalışmayı daha önce sitemizde paylaştığımı hatırlıyorum.

Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı saman ipinden yapılan çalışmalar sayesinde sizde kısa sürede harika çalışmalar yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Anlatımlı çalışma da yapmanız gerekenler özet şeklinde belirtilmiş.

Daha önce de paylaştığım çalışmalarda kısa sürede nasıl yapılacağı belirtiliyordu. Hemen bu yazımızın altında onlar karşınıza zaten çıkacak. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

saman-ipinden-sepet-seklinde-lazimlik-yapmak

FERMUARLI KOLAY CÜZDAN NASIL YAPILIR başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Örgü Çanta Modelleri

ÖRGÜ ÇANTA MODELLERİ VE HALATTAN ÇANTA YAPIMI

Örgü Çanta Modelleri Her ortamda bireylerin yanından hiç ayrılmayan örgü çantalar, en büyük toplayıcılarımızdandır. Her …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir