Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / ŞAMPUAN KABINDAN ASMA KALEMLİK YAPMAK

ŞAMPUAN KABINDAN ASMA KALEMLİK YAPMAK

Şampuan kabından asma kalemlik yapmak başlıklı konum ile sizlere çok yaratıcı bir çalışmadan bahsedeceğim. Okula giden çocuğu olan bayanların çok hoşuna gideceğini tahmin ettiğim bu çalışmayı, bende küçük kızımın minik eşyalarını saklamak için hazırlamayı düşünüyorum. Şimdi sizleri daha fazla merakta bırakmadan asma kalemlik yapımının detaylarına geçiyorum.

Şampuan kabından asma kalemlik yapmak için gerekli olan malzemeler; boş bir şampuan kabı, makas, falçata, bant, kaba desen vermek için gerekli olan göz, ağız, burun gibi kağıtlar ve bu kağıtları yapıştırmak için yapışkan… Gerekli olan malzemeler sağlandıktan sonra geri kalan aşamalarda bolca hayal gücünüzü kullanarak hoş asma kalemlikler hazırlayabilirsiniz.

Asma kalemlik yapmak için ilk olarak şampuan kabının üst kısmını falçata ile kesin. Detaylar için keskin bir makas kullanıp gerekli yerleri keserek çıkarabilirsiniz. Çıkardığınız bu kısımlardan kalemlikler için el, kol, ayak yapabilirsiniz. En son aşama olarak hazırladığınız kağıtları da şampuan kabının üzerine yapıştırın ve yeni ürününüzü kullanıma hazır hale getirin.

Asma kalemlik nasıl yapılır sorusunun cevabı niteliğinde olan konumun sonunda sizlerle ilgili resimleri paylaşıyorum. Siz de bu resimlere bakarak çocuğunuz için farklı renklerde ve farklı desenlerde asma kalemlikler hazırlayıp odasını süsleyebilirsiniz.

source

şampuan-kabından-asma-kalemlik-yapmak

KARTONDAN MİNİ STAND YAPMAK RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

en yeni cini ornekleri

2018 EN YENİ ÇİNİ ÖRNEKLERİ

2018 En Yeni Çini Örnekleri Çini modelleri arasında desenleri kaliteli görsele sahip olanlar daha dikkat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir