ŞAMPUAN KABINDAN ASMA KALEMLİK YAPMAK

Şampuan kabından asma kalemlik yapmak başlıklı konum ile sizlere çok yaratıcı bir çalışmadan bahsedeceğim. Okula giden çocuğu olan bayanların çok hoşuna gideceğini tahmin ettiğim bu çalışmayı, bende küçük kızımın minik eşyalarını saklamak için hazırlamayı düşünüyorum. Şimdi sizleri daha fazla merakta bırakmadan asma kalemlik yapımının detaylarına geçiyorum.

Şampuan kabından asma kalemlik yapmak için gerekli olan malzemeler; boş bir şampuan kabı, makas, falçata, bant, kaba desen vermek için gerekli olan göz, ağız, burun gibi kağıtlar ve bu kağıtları yapıştırmak için yapışkan… Gerekli olan malzemeler sağlandıktan sonra geri kalan aşamalarda bolca hayal gücünüzü kullanarak hoş asma kalemlikler hazırlayabilirsiniz.

Asma kalemlik yapmak için ilk olarak şampuan kabının üst kısmını falçata ile kesin. Detaylar için keskin bir makas kullanıp gerekli yerleri keserek çıkarabilirsiniz. Çıkardığınız bu kısımlardan kalemlikler için el, kol, ayak yapabilirsiniz. En son aşama olarak hazırladığınız kağıtları da şampuan kabının üzerine yapıştırın ve yeni ürününüzü kullanıma hazır hale getirin.

Asma kalemlik nasıl yapılır sorusunun cevabı niteliğinde olan konumun sonunda sizlerle ilgili resimleri paylaşıyorum. Siz de bu resimlere bakarak çocuğunuz için farklı renklerde ve farklı desenlerde asma kalemlikler hazırlayıp odasını süsleyebilirsiniz.

source

şampuan-kabından-asma-kalemlik-yapmak

İlginizi Çekebilir

Fincan ignedanlik yapimi

FİNCAN İĞNEDANLIK YAPIMI

  Biçki, dikiş, örgü ile uğraşılan her evde bir iğnedanlık olmazsa olmaz ürünler arasındadır. Sanırım …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *