ŞAMPUAN ŞİŞESİNDEN TELEFON ASKILIĞI YAPMAK

Şampuan şişesinden telefon askılığı yapmak için paylaştığım bu eğlenceli çalışma her ne kadar basit gözükse de çok işinize yarayacak bir eşya olacaktır. Yapımı kolay olan bu güzel çalışmayı yapıp, yüksek prizler için telefon şarj askılığı olarak kullanabilirsiniz. Biraz süsleyip daha değişik modellerini de yapabilirsiniz.

Şampuan şişeleri bitince atmayın. Onları bu tür değerlendirme fikirleri ile yeni eşyalara dönüştürebilirsiniz. Kolay yapılan değerlendirme fikri sayesinde sizde kısa sürede bu güzel ve keyifli çalışmayı yapabilirsiniz. Kolay yapılan bu güzel çalışmayı yaptıktan sonra telefon şarj askılığı olarak kullanabilirsiniz.

Kolay yapılan şarj askılık çalışmaları sayesinde sizde pratik bilgi olarak bu tür püf noktaları kendinize göre değiştirebilir ve farklı amaçlarda da kullanmayı düşünebilirsiniz. Kolay yapılan plastik değerlendirme çalışmaları hemen bu yazımızın altından da karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde kısa sürede bu değerlendirme çalışmasını yaparak telefonunu şarja takmak isteyenlere bu şirin aparatı takdim edebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapılan değerlendirme çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

sampuan-sisesinden-telefon-askiligi-yapmak

İlginizi Çekebilir

RENGARENK ÇİÇEK MOTİFLİ KOLAY PATİK YAPIMI

Soğuk kış günlerinde sıcaklığı ile ayaklarınızı, rengarenk çiçekleri ile içinizi ısıtacak patikler örmeye hazır mısınız? …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *