SARARAN DİŞLERİ MUZ KABUĞU İLE BEYAZLATIN | Kendinyapsana.com
Ana Sayfa / KİŞİSEL BAKIM / SARARAN DİŞLERİ MUZ KABUĞU İLE BEYAZLATIN

SARARAN DİŞLERİ MUZ KABUĞU İLE BEYAZLATIN

Sararan dişleri muz kabuğu ile zayıflatın. İşte bu kolay yöntemle sizin de beyaz dişleriniz olacaktır. Dişleri beyazlatmak için yüksek miktarda paralar harcamanıza gerek yok. Doğal malzemelerle de dişlerinizi beyazlatabilirsiniz.

Muz Kabuğu ile Nasıl Diş Beyazlatılır?

Olgunlaşmış olan bir muzun kabuğu ile dişlerinizi beyazlatmak mümkün. 2-3 dakika kadar süren bu işlemle siz de bembeyaz dişlere sahip olabileceksiniz. Uygulamayı her gün bir defa tekrar ederseniz, 1 hafta gibi bir süre içinde bembeyaz dişlere kavuşabilirsiniz. Dişlerinizin daha parlak görünmesini de sağlamış olacaktır. Eğer vaktiniz varsa ve gün içinde daha fazla uygularsanız, daha kısa sürede sonuç alırsınız.

Muz kabuğu ile dişlerinizi beyazlatmak için muzun kabuğunu dişlerinize sürtmeniz yeterlidir. Bu işlemi uygulayarak, muz kabuğundaki potasyumun dişlerinize sirayet etmesini sağlamış olursunuz. Bu yöntem ile dişlerinizin beyazlamasını ve parlak görünmesine katkı sağlarsınız. Oldukça kolay bir yöntem olarak bu işlemi her gün uygulamanızı öneriyoruz.

Muz kabuğu ile dişleri beyazlatmak için muz kabuğunun olgunlaşmış olmasına dikkat etmelisiniz.

SAÇ KEPEKLENMESİNİ ÖNLEYEN DOĞAL YÖNTEM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

KURUYAN ELLER İÇİN EV YAPIMI LOSYON

Kuruyan eller için ev yapımı losyon tarifi ile çok kolay bakım yapabilirsiniz. Losyon için gerekli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir