SARKAÇ GÜLEN YÜZLER SÜSÜ YAPMAK | Kendinyapsana.com
Ana Sayfa / DEKORASYON / SARKAÇ GÜLEN YÜZLER SÜSÜ YAPMAK

SARKAÇ GÜLEN YÜZLER SÜSÜ YAPMAK

Sarkaç gülen yüzler süsü yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Hem yapımı kolay. Hem de anlatımlı çalışma sayesinde sizde evinizi güzelleştirebilirsiniz. Bu tür sarkaç süs çalışmaları sayesinde eğlenerek zaman geçirebilirsiniz.

Özellikle de çocuk odalarını süslemede işinize yarayacak bu güzel çalışmaları severek yapabileceksiniz. Sarkaç gülen yüzler süs yapımı için malzemeleri kendinize göre de belirleyebilirsiniz. Anlatımda ki malzemelerin aynısını bulamayabilirsiniz.

Ancak kendi malzemelerinizden bu güzel çalışmaları yapabilir ve evinizde sarkaç süs olarak kullanabilirsiniz. İnanın bu tür çalışmaları yaptıktan sonra evinizde bir başka hava eseceğini görebilirsiniz. Bu tür eğlenceli çalışmalar sayesinde monoton hayatımızı da düzene sokabiliriz.

Yabancılar her zaman böyle çalışmalar yapıyor. Biz neden yapmayalım. Hem eğlenebiliriz. Hem de evimizi güzelleştirebiliriz. Basit gözükse de evimize şenlik katacak bu tür çalışmaları sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

sarkac-gulen-yuzler-susu-yapmak

KEÇEDEN ÇİÇEKLİ KASE YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

karton kutudan ev yapimi

BİSKUVİ KUTUSUNDAN KOLAY EV YAPIMI

Bisküvi Kutusundan Kolay Ev Yapımı Özellikle kız çocuklarının severek oynadığı bebek evlerini anneler evde kolay …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir