SARKAÇ GÜLEN YÜZLER SÜSÜ YAPMAK

Sarkaç gülen yüzler süsü yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Hem yapımı kolay. Hem de anlatımlı çalışma sayesinde sizde evinizi güzelleştirebilirsiniz. Bu tür sarkaç süs çalışmaları sayesinde eğlenerek zaman geçirebilirsiniz.

Özellikle de çocuk odalarını süslemede işinize yarayacak bu güzel çalışmaları severek yapabileceksiniz. Sarkaç gülen yüzler süs yapımı için malzemeleri kendinize göre de belirleyebilirsiniz. Anlatımda ki malzemelerin aynısını bulamayabilirsiniz.

Ancak kendi malzemelerinizden bu güzel çalışmaları yapabilir ve evinizde sarkaç süs olarak kullanabilirsiniz. İnanın bu tür çalışmaları yaptıktan sonra evinizde bir başka hava eseceğini görebilirsiniz. Bu tür eğlenceli çalışmalar sayesinde monoton hayatımızı da düzene sokabiliriz.

Yabancılar her zaman böyle çalışmalar yapıyor. Biz neden yapmayalım. Hem eğlenebiliriz. Hem de evimizi güzelleştirebiliriz. Basit gözükse de evimize şenlik katacak bu tür çalışmaları sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

sarkac-gulen-yuzler-susu-yapmak


KEÇEDEN ÇİÇEKLİ KASE YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir