Ana Sayfa / BAHÇE DEKORASYON / ŞEKİLLİ BAHÇE TAŞI YAPMAK
sekilli bahce tasi yapmak - ŞEKİLLİ BAHÇE TAŞI YAPMAK

ŞEKİLLİ BAHÇE TAŞI YAPMAK

Şekilli bahçe taşı yapmak isteyenler için bulduğum bu güzel örneği sizde evinizin bahçesine uygulayabilirsiniz. Yada evinizin yolu toprak yol ise üzerine betondan bu şekilli taş kalıplarından hazırlatarak harika süsleme taş çalışmaları yapabilirsiniz. Şekilli bahçe taşı yapmak için paylaştığım bu pratik çalışma da önemli olan kalıp malzemesidir.

Kalıp için tahta veya demirden bir demirciye kalıp yaptırabilirsiniz. Böylece yaptığınız kalıba döktüğünüz beton kurudukça siz kalıbı çıkartıp, tekrar yeni kalıbı yan tarafına devam ettirebilirsiniz. Bu sayede parasız ve masrafsız evinizin yolunu şekilli beton taş malzemesi ile donatmış olursunuz.

Bu tür çalışmaları yapanlar var. Ancak deli para istediklerini söyleyebilirim. Ancak siz marangozda tahta kalıp yaptırıp, kendiniz de beton döküp evinize yol yapabilirsiniz. Yapımı kolay ve eğlenceli olan çalışmayı 1 günde yapabilir ve ertesi gün gelen misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz.

Bu tür bahçe dekor çalışmalarını sitemizde bolca bulabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel akıllı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

sekilli-bahce-tasi-yapmak

source

TÜLDEN ŞIK ŞAL YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Fincan ignedanlik yapimi

FİNCAN İĞNEDANLIK YAPIMI

  Biçki, dikiş, örgü ile uğraşılan her evde bir iğnedanlık olmazsa olmaz ürünler arasındadır. Sanırım …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir