ŞEKİLLİ BAHÇE TAŞI YAPMAK

Şekilli bahçe taşı yapmak isteyenler için bulduğum bu güzel örneği sizde evinizin bahçesine uygulayabilirsiniz. Yada evinizin yolu toprak yol ise üzerine betondan bu şekilli taş kalıplarından hazırlatarak harika süsleme taş çalışmaları yapabilirsiniz. Şekilli bahçe taşı yapmak için paylaştığım bu pratik çalışma da önemli olan kalıp malzemesidir.

Kalıp için tahta veya demirden bir demirciye kalıp yaptırabilirsiniz. Böylece yaptığınız kalıba döktüğünüz beton kurudukça siz kalıbı çıkartıp, tekrar yeni kalıbı yan tarafına devam ettirebilirsiniz. Bu sayede parasız ve masrafsız evinizin yolunu şekilli beton taş malzemesi ile donatmış olursunuz.

Bu tür çalışmaları yapanlar var. Ancak deli para istediklerini söyleyebilirim. Ancak siz marangozda tahta kalıp yaptırıp, kendiniz de beton döküp evinize yol yapabilirsiniz. Yapımı kolay ve eğlenceli olan çalışmayı 1 günde yapabilir ve ertesi gün gelen misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz.

Bu tür bahçe dekor çalışmalarını sitemizde bolca bulabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel akıllı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

sekilli-bahce-tasi-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published.