Ana Sayfa / ÖRGÜ/TIĞ İŞİ / BEBEK ÖRGÜLERİ / BEBEK BERELERİ / SEVİMLİ MİNİONLAR TASARIMLI BEBEK BERELERİ

SEVİMLİ MİNİONLAR TASARIMLI BEBEK BERELERİ

Sevimli minionlar tasarımlı bebek bereleri çok sevimli ve güzel görünüyor. Bebekler için çeşitli tasarımlarda bere modelleri yer almaktadır. Sevimli ve ilgi çekici bir bere örgüsü yapmak istiyorsanız, minion modelli bereleri uygulayabilirsiniz.

Minion Model Bereler Nasıl Yapılıyor?

Sevimli minionlar çocuklar için üretilen bir çok ürün üzerinde kullanılmaktadır. Çocukların büyük ilgi gösterdiği sevimli minionları berelerde de kullanabilirsiniz. Örgü bere yaparken tığ veya şiş kullanabilirsiniz. Minion berelerin büyük bir bölümü tığ işi ile örülmektedir. Tığ işi çok kolay ve zevkli bir el işidir. Tığ kullanarak çok sevimli bebek bereleri örebilirsiniz. Minion modelleri bebek bereleri için ihtiyacınız olan iplik renklerini hazır tutmanız gerekmektedir. Sarı ağırlıklı olarak, minionlar üzerinde kullanılan diğer renkleri de hazırlamalısınız. Minion tasarımlı bebek beresi için yumuşak ip kullanmanızı öneriyorum. Resimlerdeki minion tasarımlı bebek berelerinden fikirler alarak siz de istediğiniz bir bere modelini ortaya çıkarabilirsiniz. Minion bebek bereleri hem kız hem erkek bebek için kullanılabilir.

SEVİMLİ MİNİONLAR TASARIMLI BEBEK BERELERİ

ERKEK BEBEKLER İÇİN ÖRGÜ BERE ÖRNEKLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

2018 EN GÜZEL ÖRGÜ BEBEK GİYSİ MODELLERİ

2018 örgü bebek kreasyonunda yine göz alıcı bebek giysi modelleri bizleri karşılamaktadır. Birbirinden güzel modelleriyle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir