SEVİMLİ MİNİONLAR TASARIMLI BEBEK BERELERİ

Sevimli minionlar tasarımlı bebek bereleri çok sevimli ve güzel görünüyor. Bebekler için çeşitli tasarımlarda bere modelleri yer almaktadır. Sevimli ve ilgi çekici bir bere örgüsü yapmak istiyorsanız, minion modelli bereleri uygulayabilirsiniz.

Minion Model Bereler Nasıl Yapılıyor?

Sevimli minionlar çocuklar için üretilen bir çok ürün üzerinde kullanılmaktadır. Çocukların büyük ilgi gösterdiği sevimli minionları berelerde de kullanabilirsiniz. Örgü bere yaparken tığ veya şiş kullanabilirsiniz. Minion berelerin büyük bir bölümü tığ işi ile örülmektedir. Tığ işi çok kolay ve zevkli bir el işidir. Tığ kullanarak çok sevimli bebek bereleri örebilirsiniz. Minion modelleri bebek bereleri için ihtiyacınız olan iplik renklerini hazır tutmanız gerekmektedir. Sarı ağırlıklı olarak, minionlar üzerinde kullanılan diğer renkleri de hazırlamalısınız. Minion tasarımlı bebek beresi için yumuşak ip kullanmanızı öneriyorum. Resimlerdeki minion tasarımlı bebek berelerinden fikirler alarak siz de istediğiniz bir bere modelini ortaya çıkarabilirsiniz. Minion bebek bereleri hem kız hem erkek bebek için kullanılabilir.

SEVİMLİ MİNİONLAR TASARIMLI BEBEK BERELERİ


ERKEK BEBEKLER İÇİN ÖRGÜ BERE ÖRNEKLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir