Ana Sayfa / ÖRGÜ/TIĞ İŞİ / PATİK MODELLERİ / ŞİŞ İLE PATİK MODELLERİ


ŞİŞ İLE PATİK MODELLERİ

Şiş ile patik modelleri, hem yapım hem de kullanım açısından benim çok hoşuma gidiyor. Tığ işi patik modellerine göre daha uzun süre kullanılan bu patikler, kışın en soğuk günlerinde ayakların soğuktan korunmasında etkili oluyor. Sizlerin de çok hoşuna gittiğini tahmin ettiğim bu patik modelleri ile ilgili küçük bir araştırma yaptım. Şimdi sizlerle o araştırmanın sonuçlarını ve bu senenin en sevilen şiş ile patik modellerini paylaşacağım.

Şiş örgüsü patik modelleri, bayan patikleri kadar çocuk ve bebek patiklerini de kapsıyor. Bu sene her tür patik modelinde şiş örgüsüne sıkça rastladım. Hem yapımının daha basit olması hem de daha dayanıklı olması nedeni ile bende şiş örgüsü patik modellerinin daha çok anlatımını yaptım. Bu model anlatımlarının hepsine anlatımlı örgüler kategorisinden ulaşabilirsiniz. 2016 yılı şiş ile örgü patik modellerine genel olarak baktığımda klasik modellerinde yoğunlukta olduğunu gördüm. 5 şiş ile de örülebilen bu patikler, desenli ya da boncuk, pul süslemeleri ile de hazırlanabiliyor. Günlük kullanımlık hazırlanan şiş  örgüsü patik modellerinde daha sade örnekler kullanılırken, çeyizlik ya da özel kullanımlık modellerde daha farklı örneklere yer verilebiliyor.

Şiş ile patik örnekleri konusu hakkında hazırladığım yazımın sonunda sizlerle şiş örgüsü patik modelleri resim galerisini paylaşmak istiyorum. Çocuk, bebek ve bayan şiş örgüsü patik modelleri umarım sizin de hoşunuza gider.

ŞİŞ İLE PATİK MODELLERİ

BONCUKLU BAYAN PATİK MODELLERİ 2018 başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

RENGARENK ÇİÇEK MOTİFLİ KOLAY PATİK YAPIMI

Soğuk kış günlerinde sıcaklığı ile ayaklarınızı, rengarenk çiçekleri ile içinizi ısıtacak patikler örmeye hazır mısınız? …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir