ŞİŞ ÖRGÜ MODELLERİ

Şiş Örgü Modelleri

 

 

Çeyizinde farklılık yaratmak isteyen kişilerin favorileri arasında şişten örgü modeli yapımı gelmektedir. Örgü modelleri hanımların pek çoğunun ilgisini çeken ürünler olup zaten pek çok kişinin bildiği üzere el emeğidir. El emeğine verilen önem özellikle son yıllarda ciddi bir şekilde artmış olup pek çok kişi evlerinde ya da çeyizlerinde şişten örgü modellerine yer vermektedirler.

sis-orgu-modelleri-1
sis-orgu-modelleri-1

Siz de şiş örgü modelleri konusunda bilgi almak ya da çeyizinizi bu modeller ile bezemek isterseniz, bizim internet sitemizde tercih edebileceğiniz çok sayıda model bulunmaktadır. Şişten pek çok örgü modeli yapılabilmektedir. Kazaklar, atkılar, elbiseler ve aklınıza gelebilecek pek çok şey şiş ile kolaylıkla örülebilmektedir.

 

Şişten Hangi Örgü Modelleri Yapılabilir?

 

Şiş kullanarak örgü yapmak isterseniz, ilk olarak deneyebileceğiniz modellerin başında atkılar geliyor. Atkılar pek çok kişinin sevdiği son derece kullanışlı olan ve bizi kış aylarında soğuktan koruyan etmenler arasında bulunuyor. Örgüye yeni başlayan birçok kişinin de ilk olarak örmek için atkıyı tercih ettiğini söylemek mümkün olacaktır. Çeşitli şiş tasarımları ile örgü modelleri oldukça ilgi çeken, özellikle hanımların birçoğunun favorisi haline gelmiş olan tasarımlardır. Siz de örgü yapmak isterseniz şiş kullanabilirsiniz. Şiş ile tasarlayabileceğiniz onlarca çeşit modelin bir kısmı için internet sitemizde fotoğraflar paylaştık.

sis-orgu-modelleri-2
sis-orgu-modelleri-2

Şişte örgü modelleri için siz de bizi takipte kalabilir, hangi modeli öreceğinize kolaylıkla karar verme şansı elde edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

İĞNE OYASI YAZMA

İğne Oyası Yazma   İğne oyası yazma modelleri, özellikle yeni evlenecek hanımların son derece ilgisini …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *