ŞİŞE MANTARINDAN ANAHTARLIK YAPMAK

Şişe mantarından anahtarlık yapmak için paylaştığım bu güzel ve basit çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Şişe mantarı biriktirenlerdenseniz veya ister istemez birikiyorsa, onları değerlendirebilirsiniz. Daha önce şişe mantarından paspas yapmak veya kutu yapmak gibi değişik çalışmaların anlatımlarını paylaşmıştık.

Hemen bu yazımızın altında onlar karşınıza çıkacak. Bakmanızı tavsiye ederim. Şişe mantarıyla yapılan çalışmalar hem eğlenceli oluyor. Hem de kısa sürede tamamlandığı için hemen yapıp, kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Şişe mantarından yapılan çalışmaları sitemizde bolca bulabileceğiniz gibi yine buldukça farklı çalışmaları sitemizde paylaşmaya devam edeceğim. Şişe mantarıyla anahtarlık yapmak hem kolay, hem de yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Kolayca yaptığınız anahtarlıkları sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapılan çalışmanın kısa süreli anlatımını gösteren resimleri ile baş başa bırakıyorum. Yapınca bize sosyal medya adresimizde paylaşmayı unutmayın. Kolay gelsin.

sise-mantarindan-anahtarlik-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

Rulodan dürbün yapımı

TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN DÜRBÜN YAPIMI

Evlerimizde kullandığımız ürünlerden bittikten sonra bazılarını geri dönüşüme çevirerek tekrardan değerlendirebiliyoruz. Tuvalet kağıdı rulolarını kullanarak …

Leave a Reply

Your email address will not be published.