ŞİŞE MANTARINDAN DEKORATİF SÜS YAPMAK

Şişe mantarından dekoratif süs yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma ile hem keyifli bir hobiye sahip olmuş olacaksınız. Hem de evde bu tür süs çalışmaları yaparak evinizi güzelleştirmiş olacaksınız. Mantar tıpasından süs yapmak için önceki paylaşımlarıma da bakmanızı öneriyorum.

Hem güzeller. Hem de çok kolay bir şekilde zorlanmadan yapabileceğinizi söyleyebilirim. Kolay yapılan dekoratif süs çalışmaları ile sizde boş zamanlarınızı güzel dekor süsler yaparak geçirebilirsiniz. Cam kavanoz içine mantar süs veya mantardan kayık yaparak bu tür dekoratif süsleri yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Evden para kazanmak isteyenler içinde bu tür minyatür çalışmaları çoğu kez paylaşmaya çalışıyorum. Hem keyifli çalışmalar ortaya çıkıyor. Hem de anlatımlı olması nedeniyle kısa sürede yapabilmenize olanak sağlıyor.

Şişe mantarından anahtarlık yapmak, mantar tıpasından dekoratif süs yapmak veya minyatür süs yapmak için sitemizde bu ve buna benzer birçok çalışma yer alıyor.

Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Anlatımlı minyatür süs çalışmaları ile sizde keyifli zamanlar geçirebilir ve evinize güzel süs çalışmaları yapabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

sise-mantarindan-dekoratif-sus-yapmak

source


ORMAN HAYVANLARI BOYAMA RESİM ÖRNEĞİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir