Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / ŞİŞE MANTARINDAN DEKORATİF SÜS YAPMAK

ŞİŞE MANTARINDAN DEKORATİF SÜS YAPMAK

Şişe mantarından dekoratif süs yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma ile hem keyifli bir hobiye sahip olmuş olacaksınız. Hem de evde bu tür süs çalışmaları yaparak evinizi güzelleştirmiş olacaksınız. Mantar tıpasından süs yapmak için önceki paylaşımlarıma da bakmanızı öneriyorum.

Hem güzeller. Hem de çok kolay bir şekilde zorlanmadan yapabileceğinizi söyleyebilirim. Kolay yapılan dekoratif süs çalışmaları ile sizde boş zamanlarınızı güzel dekor süsler yaparak geçirebilirsiniz. Cam kavanoz içine mantar süs veya mantardan kayık yaparak bu tür dekoratif süsleri yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Evden para kazanmak isteyenler içinde bu tür minyatür çalışmaları çoğu kez paylaşmaya çalışıyorum. Hem keyifli çalışmalar ortaya çıkıyor. Hem de anlatımlı olması nedeniyle kısa sürede yapabilmenize olanak sağlıyor.

Şişe mantarından anahtarlık yapmak, mantar tıpasından dekoratif süs yapmak veya minyatür süs yapmak için sitemizde bu ve buna benzer birçok çalışma yer alıyor.

Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Anlatımlı minyatür süs çalışmaları ile sizde keyifli zamanlar geçirebilir ve evinize güzel süs çalışmaları yapabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

sise-mantarindan-dekoratif-sus-yapmak

source

ORMAN HAYVANLARI BOYAMA RESİM ÖRNEĞİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

karton kutudan ev yapimi

BİSKUVİ KUTUSUNDAN KOLAY EV YAPIMI

Bisküvi Kutusundan Kolay Ev Yapımı Özellikle kız çocuklarının severek oynadığı bebek evlerini anneler evde kolay …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir