ŞİŞE MANTARINDAN MİNYATÜR OYUNCAK YAPMAK

Şişe mantarından minyatür oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde çocuklarınıza yapabilirsiniz. Aslında minyatür sanatı bir tür hobi olup, bu tür hobisi olanlar benzer çalışmaları süs amaçlı da yapmaktadırlar. Sizde evinizde biriken şişe mantarlarını atmak veya boşta tutmak yerine bu tür akıllıca çalışmalarla onları çok güzel minyatür oyuncaklara dönüştürebilirsiniz.

Yapımı kolay olan bu güzel çalışmaları kısa sürede yapabilir ve anlatımından yararlanarak çok güzel minyatür süs çalışmaları ile evinizi güzelleştirebilirsiniz. Minyatür süs yapmak için sitemizdeki diğer çalışmaları da incelemenizi öneriyorum. Hatta benzer çalışmalar hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak.

Onları da mutlaka incelemelisiniz. Kolay yapılan mantar tıpası çalışmaları ile sizde evinizde edindiğiniz bu yeni hobiyle eğlenceli ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Bu tür işleri yaparken kahvenizi yanınıza alın ve keyfini sürerek bu güzel minyatür çalışmaları yapın.

Bu tür minyatür işleriyle uğraşanlar sırf bu işi yaparak para dahi kazanıyorlar. Böylece evini geçirenlerin de olduğunu söyleyebilirim. Bu tür minyatür sanatıyla uğraşanların sergiledikleri ürünleri genelde turistik yerlerde sokakta bulunan tezgahlarda bulabilirsiniz. Fiyatlarının da uygun olduğunu söyleyebilirim. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

sise-mantarindan-minyatur-oyuncak-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

Rulodan dürbün yapımı

TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN DÜRBÜN YAPIMI

Evlerimizde kullandığımız ürünlerden bittikten sonra bazılarını geri dönüşüme çevirerek tekrardan değerlendirebiliyoruz. Tuvalet kağıdı rulolarını kullanarak …

Leave a Reply

Your email address will not be published.