Ana Sayfa / DEKORASYON / ŞİŞE MANTARINDAN PASPAS YAPMAK


ŞİŞE MANTARINDAN PASPAS YAPMAK

Şişe mantarından paspas yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde uygulayabilirsiniz. Tabi ki şişe mantarı biriktiriyor sanız? eğer yoksa bile benzer ahşap parçalarından yapabilirsiniz. Bu tür ahşap parçaları marangozlardan temin edebilirsiniz.

Yada oklava çubuklarından satın alıp, keserek de bu güzel çalışmanın aynısını yapabilirsiniz. Evinizde şampanya tıpaları veya mantar tıpaları çokça bulunuyorsa bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Zaten bir kısım mantar olması yeterli oluyor.

Çünkü mantar tıpalarını yarıya bölüyorsunuz ve sert bir tabakaya yapıştırarak veya birbirine kenetleyerek yapıyorsunuz. Bu tür güzel dekoratif çalışmaları daha önce de çoğu kez paylaştığımı hatırlıyorum. Kolay yapılan çalışmalar sayesinde sizde kısa sürede bu tür dekorasyon çalışmaları yapabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Evde bu tür çalışmaları yaparak para da kazanabilirsiniz. Daha önce de benzer ahşap çalışmaların yapımını paylaşmıştım. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan çalışmaları sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

sise-mantarindan-paspas-yapmak

FERMUARLI KOLAY CÜZDAN NASIL YAPILIR başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

NAKO TV PİRİNÇ ÖRGÜ TEKNİKLERİ

Nako her yıl çeşitli ve farklı modeller çıkararak yaratıcılıkta sınır tanımazken hanımlar da örgü konusunda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir