ŞİŞE MANTARINDAN PASPAS YAPMAK

Şişe mantarından paspas yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde uygulayabilirsiniz. Tabi ki şişe mantarı biriktiriyor sanız? eğer yoksa bile benzer ahşap parçalarından yapabilirsiniz. Bu tür ahşap parçaları marangozlardan temin edebilirsiniz.

Yada oklava çubuklarından satın alıp, keserek de bu güzel çalışmanın aynısını yapabilirsiniz. Evinizde şampanya tıpaları veya mantar tıpaları çokça bulunuyorsa bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Zaten bir kısım mantar olması yeterli oluyor.

Çünkü mantar tıpalarını yarıya bölüyorsunuz ve sert bir tabakaya yapıştırarak veya birbirine kenetleyerek yapıyorsunuz. Bu tür güzel dekoratif çalışmaları daha önce de çoğu kez paylaştığımı hatırlıyorum. Kolay yapılan çalışmalar sayesinde sizde kısa sürede bu tür dekorasyon çalışmaları yapabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Evde bu tür çalışmaları yaparak para da kazanabilirsiniz. Daha önce de benzer ahşap çalışmaların yapımını paylaşmıştım. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan çalışmaları sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

sise-mantarindan-paspas-yapmak


FERMUARLI KOLAY CÜZDAN NASIL YAPILIR başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir