dikkat-cekici-ve-farkli-orgu-fular-modeli-siyah-renk

SİYAH RENK ÖRGÜ FULAR MODELLERİ

Siyah renk örgü fular modelleri, çok şık ve zarif bir görünüme sahip. Kombinlerinizin en şık tamamlayıcısı olmaya hazırlanan fularlar, siyah renk tasarımlarıyla da çok dikkat çekici bir görünüme sahip oluyor. Tığ işi ile örebileceğiniz siyah renk fular modellerini kış kıyafetlerinizle kombinleyebilirsiniz.

Siyah Renk Fular Kombini

Siyah renk fularları kombinlerken elbise bile tercih edebilirsiniz. Siyah rengin asilliği her kıyafet ve renk ile uyum sağlayacaktır. Özenle ördüğünüz fularınızın dikkat çekmesi için altına açık renk giysi giymenizi öneriyoruz. Siyahın dışındaki renkler üzerinde çok şık bir görünüm sağlayacak ve dikkat çekecektir.

Örgü Fular Nasıl Yapılır?

Örgü fularların zarif görünmesi için tığ işi tercih edilmelidir. Tığ işi fularlar ile çok şık örnekler çıkarabilirsiniz. Fular modelleri için sizlere hazırladığım galeriden faydalanabilirsiniz. Fular örgüsü yaparken fikir oluşturabilecek modelleri aşağıda yer verdiğim galeride bulabilirsiniz. Özellikle siyah renkleri sizler için derledim. Siyah renk fular modelleri, klasik kıyafet kombiniyle de çok şık bir uyum oluşturuyor.

SİYAH RENK ÖRGÜ FULAR MODELLERİ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *