bebek-odasi-icin-pembe-penye-ipten-sepet

SPAGETTİ İPLE SEPET ÖRGÜSÜ YAPIMI

Spagetti iple sepet örgüsü yapımı son zamanlarda bir hayli popüler olmuş durumdadır. Sapagetti ya da penye ipi olarak bilinen bu özel ve modern iplerle çeşitli aksesuarlar yapılabilmektedir. Halı, çanta, yastık, battaniye ve daha bir çok ürünle birlikte sepet yapımı da çok tercih edilmektedir. Dekoratif amaçlı örülen bu sepetler, çok şık bir görünüme sahip. Her renk ve desende örülebilme imkanına da sahipsiniz.

Penye iple sepet örmek

Penye ip kullanarak sepet örmek çok basit. Spagetti ya da penye iplerden satın alarak örgüye başlayabilirsiniz. Tığ işi olarak hazırlanmaktadırlar. İstediğiniz renklerde tercih edebilirsiniz. Pastel renk tonları çok revaçtadır. Dekoratif amaçlı bir çok bölümde kullanabilirsiniz. Saksılarda, gazetelik olacak, bebek eşyalarında ve daha bir çok alanda hobi amaçlı da kullanabilirsiniz. Sepetlerin boyutu ve modeli sizin hayalinize göre değişebilir. Aşağıdaki galeride yer verdiğim örnekleri inceleyerek siz de çok hoş sepetler örebilirsiniz. İstediğiniz renklerde hazırlayacağınız örgü sepetleri, evin heryerinde kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Basit Banyo lif modelleri

BASİT BANYO LİF ÖRNEKLERİ MODELLERİ

Banyo lif örnekleri, gündelik hayatımızda banyo yaparken temizlendiğimiz bezler olarak yorumlanmaktadır. Hazır olarak alınabilen, genellikle …

Leave a Reply

Your email address will not be published.