SPOR AYAKKABI BOYAMA

Spor ayakkabı boyama konusu ile sizlere sade ve düz renkli bir spor ayakkabıyı desenlendirmeyi anlatacağım. İnternet üzerinde araştırma yaparken sıkça karşıma çıkan bu tür çalışmalar çok hoşuma gitti ve bu sizlerle de paylaşmak istedim. Şimdi sizi daha fazla merakta bırakmadan spor ayakkabı nasıl boyanır sorusunun cevabını verdiğim yazımın detaylarına geçiyorum.

Bu çalışmada kullanılmak için spor ayakkabı boyası olarak farklı renklerde akrilik boya kullanabilirsiniz. Ayakkabı üzerine yapmak istediğiniz deseni ilk olarak tükenmez kalem ya da keçeli kalemler ile çizebilirsiniz. Eğer büyük parçalı desenler hazırlayacaksanız ayakkabının belirli bölümlerinden ölçüm yaparak her iki ayakkabıda da aynı deseni sağlayabilirsiniz.

Spor ayakkabı boyaması için büyük geometrik desenlerin yanında küçük sevimli figürler de kullanabilirsiniz. Çizim aşamasında bir örnek kalıp kullanarak daha düzenli bir şekil elde edebilirsiniz. Çizim işleminden sonra ince uçlu bir boya fırçası ile istediğiniz renklerde ayakkabıları boyayın. En son aşama olarak parlaklık vermesi için ayakkabı cilası sürebilir ya da sadece boya ile bırakabilirsiniz.

Spor ayakkabı nasıl boyanır sorusunun cevabını verdiğim konumun burada sonuna geldim. Sizlerde bu tür bir çalışma yapmak için aşağıdaki resimleri inceleyebilir, spor ayakkabılarınıza kolaylıkla şekil verebilirsiniz. Kolay gelsin.

source

spor-ayakkabı-boyama


TUNUS İŞİ ÖRME TEKNİĞİ NASIL YAPILIR? başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir