Ana Sayfa / HOBİLER / SPOR AYAKKABI BOYAMA


SPOR AYAKKABI BOYAMA

Spor ayakkabı boyama konusu ile sizlere sade ve düz renkli bir spor ayakkabıyı desenlendirmeyi anlatacağım. İnternet üzerinde araştırma yaparken sıkça karşıma çıkan bu tür çalışmalar çok hoşuma gitti ve bu sizlerle de paylaşmak istedim. Şimdi sizi daha fazla merakta bırakmadan spor ayakkabı nasıl boyanır sorusunun cevabını verdiğim yazımın detaylarına geçiyorum.

Bu çalışmada kullanılmak için spor ayakkabı boyası olarak farklı renklerde akrilik boya kullanabilirsiniz. Ayakkabı üzerine yapmak istediğiniz deseni ilk olarak tükenmez kalem ya da keçeli kalemler ile çizebilirsiniz. Eğer büyük parçalı desenler hazırlayacaksanız ayakkabının belirli bölümlerinden ölçüm yaparak her iki ayakkabıda da aynı deseni sağlayabilirsiniz.

Spor ayakkabı boyaması için büyük geometrik desenlerin yanında küçük sevimli figürler de kullanabilirsiniz. Çizim aşamasında bir örnek kalıp kullanarak daha düzenli bir şekil elde edebilirsiniz. Çizim işleminden sonra ince uçlu bir boya fırçası ile istediğiniz renklerde ayakkabıları boyayın. En son aşama olarak parlaklık vermesi için ayakkabı cilası sürebilir ya da sadece boya ile bırakabilirsiniz.

Spor ayakkabı nasıl boyanır sorusunun cevabını verdiğim konumun burada sonuna geldim. Sizlerde bu tür bir çalışma yapmak için aşağıdaki resimleri inceleyebilir, spor ayakkabılarınıza kolaylıkla şekil verebilirsiniz. Kolay gelsin.

source

spor-ayakkabı-boyama

TUNUS İŞİ ÖRME TEKNİĞİ NASIL YAPILIR? başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

kurdele-nakisi-süsleme-nasıl-yapilir

KURDELE SÜSLEME TEKNİKLERİ

Son zamanların en çok kullanılan süsleme teknikleri arasında yer alan kurdeleleri sizler için tekrardan ele …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir