SPOR BLUZDAN ŞIK ELBİSE YAPMAK RESİMLİ ANLATIM

Spor bluzdan şık elbise yapmak resimli anlatım başlıklı konum ile sizlere çok yaratıcı ve çok özel bir giyim ürününden bahsedeceğim. Önceden severek giydiğiniz ancak artık üzerinize bol gelen spor bluzlarınızı değerlendirebileceğiniz bu konu ile farklı giyim ürünlerinin farklı kullanımlarına şahit olacaksınız. Şimdi sizleri daha fazla merakta bırakmadan bluzdan elbise yapımının detaylarına geçiyorum.

Kullanılmayan ya da kullanılamayacak durumda olan giyim ürünlerinden başka kıyafetler hazırlamak ile ilgili değerlendirme ve geri dönüşüm projelerine sitede yer vermiştim. İlgili kategorilerden bunları da inceleyip hazırlayabilirsiniz. Kimisi dikişli kimisi dikişsiz olarak yapılan bu giyim ürünlerinden beğendiklerinizi kendiniz için hazırlayabilirsiniz.

Bluzdan elbise yapmak için ilk olarak bluzu üzerinize giyin. Kol kısımlarını geçirmeden boyun kısmını kollarınızın altına alın ve straplez elbise yapmak için göğüs üzeri hizasına getirin. Sonraki aşamada ilk önce sağ daha sonra sol kolu tam orta kısıma sıkı bir şekilde tutturun. Bu aşamada eğer elinizde varsa yaka iğnesi ya da şık bir toka kullanıp elbisenizi daha farklı tasarlayabilirsiniz.

Bluzdan elbise nasıl yapılır sorusunun cevabını verdiğim konumun sonunda ilgili değerlendirme projesinin detaylarının yer aldığı resimleri paylaşıyorum. Bu resimler ile sizde çok şık ve kullanışlı elbiseler hazırlayabilirsiniz.

source

spor-bluzdan-şık-elbise-yapmak-resimli-anlatım

İlginizi Çekebilir

MISIR ÖRGÜSÜ NASIL YAPILIR

Saç modelleri, farklı yüz tiplerine göre değişik şekiller alabilmektedir. Örneğin kimi yüz tipi için topuz …

Leave a Reply

Your email address will not be published.