STAR WARS OYUNCAK KUKLA SARKAÇ ŞABLONU

Star wars oyuncak kukla sarkaç şablonu ile çocuklarınızın odalarını süsleyebilirsiniz. Çocukların rahat uyumasını ve oyuncaklarla birlikte sarkaç şeklinde sallanan çalışmalarla iyi uyumalarını da sağlayabilirsiniz. Sarkaç süs çalışmalarını daha önce de çoğu kez paylaşmıştık.

Bu yazımda paylaştığım çalışmayı kısa sürede çıktı alıp, çocuklarınız için yataklarının baş ucuna sarkaç süs olarak yapabilirsiniz. Yapımı zor olmayan çalışmanın çıktısını alıp, makas ile kesmeniz ve ip bağlayarak sarkaç süs şekline dönüştürmeniz yeterli olacaktır.

Star wars oyuncak kukla sarkaç süs çalışmaları ile sizde evinizi güzelleştirebilir ve bu tür çalışmaları sevdiğiniz yiğenlerinize de yapabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan çalışmanın çıktısını almanız yeterli olacaktır. Şimdi sizleri bu güzel ve kaliteli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

star-wars-oyuncak-sarkac-kukla-sablonu

source


TUNUS İŞİ ÖRME TEKNİĞİ NASIL YAPILIR? başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir