STAR WARS OYUNCAK KUKLA SARKAÇ ŞABLONU

Star wars oyuncak kukla sarkaç şablonu ile çocuklarınızın odalarını süsleyebilirsiniz. Çocukların rahat uyumasını ve oyuncaklarla birlikte sarkaç şeklinde sallanan çalışmalarla iyi uyumalarını da sağlayabilirsiniz. Sarkaç süs çalışmalarını daha önce de çoğu kez paylaşmıştık.

Bu yazımda paylaştığım çalışmayı kısa sürede çıktı alıp, çocuklarınız için yataklarının baş ucuna sarkaç süs olarak yapabilirsiniz. Yapımı zor olmayan çalışmanın çıktısını alıp, makas ile kesmeniz ve ip bağlayarak sarkaç süs şekline dönüştürmeniz yeterli olacaktır.

Star wars oyuncak kukla sarkaç süs çalışmaları ile sizde evinizi güzelleştirebilir ve bu tür çalışmaları sevdiğiniz yiğenlerinize de yapabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan çalışmanın çıktısını almanız yeterli olacaktır. Şimdi sizleri bu güzel ve kaliteli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

star-wars-oyuncak-sarkac-kukla-sablonu

source

İlginizi Çekebilir

RENGARENK ÇİÇEK MOTİFLİ KOLAY PATİK YAPIMI

Soğuk kış günlerinde sıcaklığı ile ayaklarınızı, rengarenk çiçekleri ile içinizi ısıtacak patikler örmeye hazır mısınız? …

Leave a Reply

Your email address will not be published.