SU ŞİŞESİNDEN DEKORATİF VAZO YAPMAK

Su şişesinden dekoratif vazo yapmak için paylaştığım bu eğlenceli çalışmayı sizde eviniz için yapmayı düşünebilirsiniz. Bu tür dekoratif çalışmalar sayesinde sizde evinizde güzel süs vazolara sahip olabilirsiniz. Anlatımlı süslü vazo yapmak için paylaştığım çalışma da ne yapmanız gerektiği belirtilmiş.

Kısa sürede sizde çok güzel cam şişe vazo çalışmaları yapabilir ve evinizde kullanabilirsiniz. Dilerseniz sevdiklerinize de hediye olarak verebilirsiniz. Su şişesinden dekoratif vazo yapımı için paylaştığım çalışmayı kısa sürede yapabilir ve satış amaçlı da bu tür çalışmalar yapıp para kazanabilirsiniz.

Evden para kazanmak isteyen bayanlar bu tür süs vazo çalışmaları yapıp turistik yerlerde çok kolay bir şekilde satabilir ve güzel paralar kazanabilirler. Bu tür çalışmaları sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Hemen bu yazımın altında benzer birçok süs vazo çalışmalarına ulaşabilirsiniz.

Onları da inceleyin ve beğendiklerinizi mutlaka yapın. Kolay yapılan vazo çalışmaları sayesinde sizde eğlenceli zaman geçirerek kendinize yeni hobiler edinmiş olursunuz. Kolay gelsin.

source

su-sisesinden-dekoratif-vazo-yapmak

İlginizi Çekebilir

Fincan ignedanlik yapimi

FİNCAN İĞNEDANLIK YAPIMI

  Biçki, dikiş, örgü ile uğraşılan her evde bir iğnedanlık olmazsa olmaz ürünler arasındadır. Sanırım …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *