SÜRPRİZ YUMURTA KABINDAN OYUNCAK YAPIMI

Sürpriz yumurta kabından oyuncak yapımı konum ile sizlere yaratıcı ve sevimli oyuncak yapımını anlatacağım. Çocukların severek tükettiği sürpriz yumurtaların içinden oyuncak çıkan kaplarını değerlendirmek için çok hoş bir çalışma olan bugünkü konum sayesinde sizlerde çocuklarınıza minik oyuncaklar hazırlayabilirsiniz.

Sürpriz yumurta kabından sevimli oyuncak yapımı için temel malzeme olarak yumurta kabı, tığ ve istenilen renkte ipler gerekli. Bu malzemeler ile yaratıcılığınızı kullanarak çok sayıda özel oyuncak hazırlayıp çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Yapım aşamasında miniklerin de fikirlerini alarak onları da bu eğlenceli çalışmaya dahil edebilirsiniz.

Sürpriz yumurta kabı ile mini örgü oyuncak yapımı için yumurta kaplarının etrafını kaplayacak şekilde bir örgü hazırlayın. Bunun için örgüye sihirli halka yapımı ile başlayın. Bu sihirli halkanın etrafına sık iğne ile yuvarlak daire yapın. Yumurta kabının büyüklüğüne göre alt ve üst kısımlarını örüp hazırlayın. Sonrasında ördüğünüz bu parçaları kalıplara geçirin ve mini oyuncağın arka kısmından dikin. Son aşama olarak sevimli oyuncağın göz ve ağız kısımlarını dikin.

Mini örgü oyuncak yapımı konum ile ilgili resimleri şimdi sizlerle paylaşıyorum. Bu çalışmayı dilerseniz, ufak küpe, kolye ucu gibi takılarınızı saklamak için takı kutusu olarak da hazırlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

sürpriz-yumurta-kabından-sevimli-oyuncak-yapımı

İlginizi Çekebilir

kurdele-nakisi-süsleme-nasıl-yapilir

KURDELE SÜSLEME TEKNİKLERİ

Son zamanların en çok kullanılan süsleme teknikleri arasında yer alan kurdeleleri sizler için tekrardan ele …

Leave a Reply

Your email address will not be published.