TAHTA ÇUBUKLARLA KÜPE STANDI YAPMAK

Tahta çubuklarla küpe standı yapmak oldukça basit bir yöntem. Kadınlar için takı ve aksesuarların önemi çok büyüktür. En düşük fiyatlı takılarına bile büyük önem veren kadınlar için çeşitli dekoratif fikirler de üretilmektedir. Takılarınızı düzenlemek için oluşturulan el işi fikirlerinden bu standı sizler için paylaşmak istedim.

Küpelerinizin daha düzenli olması kullanabileceğiniz çok şık ve kullanışlı yapıya sahip küpe standını kendi ellerinizle yapmayı elbette istersiniz. İstediğiniz renklerde de hazırlayabileceğiniz bu stand, makyaj masanız üzerinde çok şık ve dikkat çekici bir görünüm oluşturacaktır. Küpelerinizin düzenli bir şekilde makyaj masanızda durması sizi de oldukça fazla mutlu edecektir. Kozmetik mağazaları, eczaneler gibi bir çok yerden temin edebileceğiniz tahta çubukları, görselde belirtildiği gibi birleştirerek takı standınızı hazırlayabilirsiniz. Tahta çubukları satın alırken, çok geniş ve çok ince olmamalarına dikkat etmelisiniz. Çok geniş alırsanız fazla şık olmayan bir görünüme sahip olabilir. Çok ince alırsanız da bu kez pek kullanışlı olmayabilir.

Source

tahta-cubuklarla-kupe-standi-yapmak


RENKLİ İPLİKLERLE BİLEKLİK YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir