Ana Sayfa / AHŞAP İŞLERİ / TAHTA KASADAN OYUNCAK ARABA PARKI YAPMAK


TAHTA KASADAN OYUNCAK ARABA PARKI YAPMAK

Tahta kasadan oyuncak araba parkı yapmak kulağa hoş gelen bir fikir değil mi? Ben de ilk duyduğumda özellikle erkek çocuk sahibi olan annelerin çok hoşuna gideceğini düşündüm. Bebeklerden çok arabalar ile oynamayı seven bir kız çocuk annesi olarak da çok hoşuma giden bu çalışmanın detaylarını şimdi size aktaracağım.

Küçük yaştaki çocukların en sevdiği oyuncaklar minik arabalardır. Oynaması her ne kadar güzel olsa da kaldırılmadığı zaman üzerine basılıp kırılan ya da odanın dağınık görünmesine neden olan bu oyuncakları, hem derli toplu hem de güvenle saklamak için tahta kasadan oyuncak araba parkı yapımı son derece ideal bir çalışma.

Tahta kasadan oyuncak araba parkı yapımı için bir adet küçük kasa ve uzun su borularına ihtiyaç var. Bu boruları tahta kasanın boyuna göre kesip kasa içine üst üste dizerek, pratik oyuncak araba parkı yapımı çalışmasını bitirebilirsiniz. Çocuğunuzun da çok seveceği bu oyuncak, başka küçük oyuncakların saklanması için de kullanılabilir.

Oyuncak araba parkı yapmak hakkında verdiğim bilgilerin ardından çalışmaların detaylarını resimli olarak aşağıda sizlerle paylaşıyorum. Bu aşamaları aynı şekilde uygulayarak çocuklar için yaratıcı ve sağlıklı bir oyuncak araba parkı hazırlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

tahta-kasadan-oyuncak-araba-parkı-yapmak

source

ANLATIMLI ÖRGÜ DERİ BİLEKLİK YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

KUMAŞLARDAN OYUNCAK KAMP ATEŞİ YAPMAK

Kumaşlardan oyuncak kamp ateşi yapmak için çocuğunuzun sabırsızlanacağından eminiz. Ateş ve odun renklerinde kumaş parçaları …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir