TAHTA KASADAN OYUNCAK ARABA PARKI YAPMAK

Tahta kasadan oyuncak araba parkı yapmak kulağa hoş gelen bir fikir değil mi? Ben de ilk duyduğumda özellikle erkek çocuk sahibi olan annelerin çok hoşuna gideceğini düşündüm. Bebeklerden çok arabalar ile oynamayı seven bir kız çocuk annesi olarak da çok hoşuma giden bu çalışmanın detaylarını şimdi size aktaracağım.

Küçük yaştaki çocukların en sevdiği oyuncaklar minik arabalardır. Oynaması her ne kadar güzel olsa da kaldırılmadığı zaman üzerine basılıp kırılan ya da odanın dağınık görünmesine neden olan bu oyuncakları, hem derli toplu hem de güvenle saklamak için tahta kasadan oyuncak araba parkı yapımı son derece ideal bir çalışma.

Tahta kasadan oyuncak araba parkı yapımı için bir adet küçük kasa ve uzun su borularına ihtiyaç var. Bu boruları tahta kasanın boyuna göre kesip kasa içine üst üste dizerek, pratik oyuncak araba parkı yapımı çalışmasını bitirebilirsiniz. Çocuğunuzun da çok seveceği bu oyuncak, başka küçük oyuncakların saklanması için de kullanılabilir.

Oyuncak araba parkı yapmak hakkında verdiğim bilgilerin ardından çalışmaların detaylarını resimli olarak aşağıda sizlerle paylaşıyorum. Bu aşamaları aynı şekilde uygulayarak çocuklar için yaratıcı ve sağlıklı bir oyuncak araba parkı hazırlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

tahta-kasadan-oyuncak-araba-parkı-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

FİMO HAMURUNDAN ÇİÇEKLİ KÜPE YAPMAK

Fimo hamurundan çiçekli küpe yapmak başlığı ile ele aldığım bugünkü konumda zarif ve hoş bir …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *