TAHTA KASADAN OYUNCAK ARABA PARKI YAPMAK

Tahta kasadan oyuncak araba parkı yapmak kulağa hoş gelen bir fikir değil mi? Ben de ilk duyduğumda özellikle erkek çocuk sahibi olan annelerin çok hoşuna gideceğini düşündüm. Bebeklerden çok arabalar ile oynamayı seven bir kız çocuk annesi olarak da çok hoşuma giden bu çalışmanın detaylarını şimdi size aktaracağım.

Küçük yaştaki çocukların en sevdiği oyuncaklar minik arabalardır. Oynaması her ne kadar güzel olsa da kaldırılmadığı zaman üzerine basılıp kırılan ya da odanın dağınık görünmesine neden olan bu oyuncakları, hem derli toplu hem de güvenle saklamak için tahta kasadan oyuncak araba parkı yapımı son derece ideal bir çalışma.

Tahta kasadan oyuncak araba parkı yapımı için bir adet küçük kasa ve uzun su borularına ihtiyaç var. Bu boruları tahta kasanın boyuna göre kesip kasa içine üst üste dizerek, pratik oyuncak araba parkı yapımı çalışmasını bitirebilirsiniz. Çocuğunuzun da çok seveceği bu oyuncak, başka küçük oyuncakların saklanması için de kullanılabilir.

Oyuncak araba parkı yapmak hakkında verdiğim bilgilerin ardından çalışmaların detaylarını resimli olarak aşağıda sizlerle paylaşıyorum. Bu aşamaları aynı şekilde uygulayarak çocuklar için yaratıcı ve sağlıklı bir oyuncak araba parkı hazırlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

tahta-kasadan-oyuncak-araba-parkı-yapmak

source


ANLATIMLI ÖRGÜ DERİ BİLEKLİK YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir