TAHTA KASALARLA DEKORATİF KİTAPLIK RAFI YAPMAK

Tahta kasalarla dekoratif kitaplık rafı yapmak, oldukça keyifli zaman geçirmenizi sağlayacak ve masraf yapmadan ev eşyasına sahip olacaksınız. Tahta kasalar, son zamanlarda bir çok dekorasyon eşyası haline getirilerek kullanılmaktadır. Bu eşyalardan birisi de raflardır. Tahta kasalardan kolayca çok şık kitaplık rafı yapabilirsiniz.

Evinizde kendi ellerinizde yaptığınız dekorasyon detaylarına yer vermeyi seviyorsanız, bu uygulama sizin için ideal diyebiliriz. Oldukça şık ve dikkat çekici bir görünümü olan rafı ister kitaplıklarınızda isterseniz de çeşitli dekoratif eşyalarınızla kullanabilirsiniz. Çok kısa sürede ve az malzeme kullanarak yapabileceğiniz kitaplık rafı, evinizde orjinal bir görünüme sahip olacak. Yatak odaları ya da salonlar için dikkat çekici bir görünüme sahip olan kitaplık rafını kendi ellerinizde oluştururken çok keyif alacaksınız. Tahta kasaları isterseniz orjinal renkleri ile isterseniz de boyayarak kullanabilirsiniz. Kitaplık rafını boyamak istediğinizde, ahşap boyaları ya da sprey boyaları tercih edebilirsiniz. Hayal ettiğiniz herhangi bir renkte kullanma imkanına sahip olacağınız kitaplık rafının yapılışını aşağıdaki resimden inceleyebilirsiniz.

Source

tahta-kasalarla-dekoratif-kitaplik-rafi-yapmak


AHŞAP ESKİ SANDALYE YENİLEME başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir