TAHTA SEBZE KASASINDAN KOMODİN YAPMAK

Tahta sebze kasasından komodin yapmak için büyük uğraşlar vermeniz gerekmiyor. Çok kısa sürede ve az maliyetle dekoratif komodin yapabilirsiniz. Tahta sebze kasalarının kullanıldığı bir çok amaçtan birisi de ev dekorasyonu olduğunu hepiniz biliyorsunuz. Siz de bu tahta kasalardan faydalanarak çok düşük maliyetlerle dekoratif eşyalar hazırlayabilirsiniz.

Tahta Kasalardan Nasıl Dekorasyon Yapılır?

Tahta kasalar, dekoratif ev eşyalarını hazırlamak için mükemmel bir malzemedir. Tahta kasaları kullanarak çok şık dekoratif eşyalar hazırlayabilirsiniz.Tahta kasalara yapabileceğiniz çeşitli eklemeler ve renklendirmeler ile çok hoş eşyalar üretebileceksiniz. Hazırlayabileceğiniz dekoratif eşyalardan biri de komodindir. Tahta kasaları kullanarak, yatak odanız için çok hoş bir komodin üretebilirsiniz. Tahta kasadan komodin yapmak için aşağıda yer verdiğim görseli inceleyebilirsiniz. Görsel üzerindeki detayları da uygulayabileceğiniz gibi, dilediğiniz farklı özellikleri de komodine verebilirsiniz. Komodinin ayakları için herhangi bir yapı markete gidebilirsiniz. Yapı marketlerde bu türde komodin ayaklarını bulabilirsiniz. Komodin rengini de tamamen sizin zevkinize bırakıyorum.

Source

tahta-sebze-kasasindan-komodin-yapmak


URGAN HALATTAN PASPAS YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir