TAHTALARDAN SEBZE SAKSILARI YAPMAK

Tahtalardan sebze saksıları yapmak hem çok kolaydır hem de yer tasarrufu sağladığı için çok kullanışlı bir ürün yaratmanızı sağlar. Küçük bahçeler için büyük bir kurtarıcı olarak karşımıza çıkan bu fikir aynı zamanda balkonlarda da kullanılabilir.

Küçük bahçeler, sebzecilik için her zaman çok uygun değildir. Ancak siz sadece kendiniz için sebzeler üretmek istiyorsanız, bu tür dekoratif fikirlerle küçük bahçenizi veya balkonunuzu değerlendirebilirsiniz. Tahta parçaları, vida, çivi, çekiç, matkap gibi ürün gruplarının temel olarak kullanıldığı bu öneri ile siz de sebze saksıları hazırlayabilirsiniz. Bahçenizde herhangi bir duvara montajlayabileceğiniz bu saksılar ile çok şık ve dekoratif bir görünüm oluşturacaksınız. Saksıların içine dilediğiniz sebzeyi ekerek organik besinlerinizi üretmiş olacaksınız. Sebze yetiştiriciliğinin çok keyifli bir hobi olduğunu söylememize gerek yok. Bu tür dekoratif fikirlerle de şehir yaşamında bile sebze yetiştiriciliği yapabilirsiniz.

Tahtalardan sebze saksıları yapmak için resimdeki talimatları dikkatle inceleyin. Az ve pratik malzemelerle çok kullanışlı saksılar elde edeceksiniz. Bu saksıların içinde kendi ellerinizle yetiştirdiğiniz sebzeleri görmek çok keyifli olacaktır.

Source

tahtalardan-sebze-saksilari-yapmak

İlginizi Çekebilir

blank

KOLAY SULAMA SİSTEMLİ SAKSI YAPIMI

Kolay sulama sistemli saksı yapımı için bulduğum bu güzel fikri sizde evinizin bahçesine uygulayabilirsiniz. Kolay …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *