TARÇIN ÇUBUKLARIYLA MUMLUK YAPMAK

Tarçın çubuklarıyla mumluk yapmak çok hoş kokulu ve pratik bir el işidir. Evinizi süsleyebilecek eşyaları mağazalardan almanıza gerekmiyor. Kendi ellerinizle de çok şık ve pratik ev eşyaları, ev süsleri vb. eşyalar yapabilirsiniz. Her gün sizinle paylaştığım çeşitli kendin yap fikirleri arasından bu hoş kokuya sahip tarçın çubuklarıyla yapılan mumluğu da eklemek istedim.

Evdeki Malzemelerle Mumluk Yapmak

Evdeki malzemeleri kullanarak kendi ellerinizle çok pratik bir mumluk yapabilirsiniz. Siz de ev eşyalarını kendi ellerinizle üretmekten keyif alıyorsanız, bu örneği kesinlikle deneyeceğinizden eminim. Benim evimdeki özellik süs eşyalarının büyük bir bölümü kendi el emeğim olarak hazırladığım ürünlerden oluşmaktadır. Siz de benim gibi bu şeylerle uğraşmaktan zevk alıyorsanız, web sitemde paylaştığım makaleleri takip etmelisiniz. Her gün yeni fikirleri sizlerle paylaşmaya devam ederken muhteşem bir görünüme ve çok hoş kokulu kullanıma sahip olan tarçınlığı mumluğu da listeme eklemek istedim. Tarçın çubuklarıyla resimde görünen şekilde çok hoş bir mumluk yapabilirsiniz.

Source

tarcin-cubuklariyla-mumluk-yapmak


PLASTİK KAŞIKLARDAN MUMLUK VE SÜS EŞYASI YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir