TARÇIN ÇUBUKLARIYLA MUMLUK YAPMAK

Tarçın çubuklarıyla mumluk yapmak çok hoş kokulu ve pratik bir el işidir. Evinizi süsleyebilecek eşyaları mağazalardan almanıza gerekmiyor. Kendi ellerinizle de çok şık ve pratik ev eşyaları, ev süsleri vb. eşyalar yapabilirsiniz. Her gün sizinle paylaştığım çeşitli kendin yap fikirleri arasından bu hoş kokuya sahip tarçın çubuklarıyla yapılan mumluğu da eklemek istedim.

Evdeki Malzemelerle Mumluk Yapmak

Evdeki malzemeleri kullanarak kendi ellerinizle çok pratik bir mumluk yapabilirsiniz. Siz de ev eşyalarını kendi ellerinizle üretmekten keyif alıyorsanız, bu örneği kesinlikle deneyeceğinizden eminim. Benim evimdeki özellik süs eşyalarının büyük bir bölümü kendi el emeğim olarak hazırladığım ürünlerden oluşmaktadır. Siz de benim gibi bu şeylerle uğraşmaktan zevk alıyorsanız, web sitemde paylaştığım makaleleri takip etmelisiniz. Her gün yeni fikirleri sizlerle paylaşmaya devam ederken muhteşem bir görünüme ve çok hoş kokulu kullanıma sahip olan tarçınlığı mumluğu da listeme eklemek istedim. Tarçın çubuklarıyla resimde görünen şekilde çok hoş bir mumluk yapabilirsiniz.

Source

tarcin-cubuklariyla-mumluk-yapmak

İlginizi Çekebilir

orgu-tig-isi-kapi-susu-yapimi

ÖRGÜ KAPI SÜSÜ YAPILIŞI

Örgülerinizde Farklılık: Kapı Süsleri Örgü her bayanın vazgeçilmezlerindendir. Günün boş vakitlerini değerlendirmek için harika uğraşlardan …

Leave a Reply

Your email address will not be published.