TAŞ BOYAMA İLE KAKTÜS NASIL YAPILIR?

Taş boyama ile kaktüs nasıl yapılır sorunuzun cevabını bu başlığım altında bulabilirsiniz. Taş boyama sanatı ile bir çok farklı dekoratif tasarımlar yapılabilmektedir. Bu dekoratif tasarımlardan birisi de kaktüs görünümlü süslemedir. Taşların üzerini kaktüs gibi boyayarak çok şık bir yapay kaktüs yapabilirsiniz.

Taş Boyama Sanatıyla Kaktüs Yapımı

Taş boyama sanatını kullanarak kaktüs görünümlü dekoratif süsleme yapabilirsiniz. Oldukça kolay işlemler gerektiren bu boyamayı siz de evinizde kolayca yapabilirsiniz. Kaktüs görünümlü boyama için öncelikle ihtiyacınız olan renkteki boyaları hazır etmelisiniz. Farklı şekillerde ve pürüzsüz yapıya sahip olan taşları temizleyip boyamaya hazır hale getirin. Ardından da resimde göründüğü gibi kaktüse benzer şekillerde boyayın. Kaktüs renkleri ve desenlerinde boyadığınız taşları bir saksı içine dizerek, yapay kaktüs haline getirin. Bu şekilde evinizin vitrininde şık bir görünüm sağlayabilirsiniz. Sulama ve bakım derdi olmayan kaktüs bitkisine sahip olmuş olacaksınız. Hediye olarak da çok iyi bir alternatif olan bu süslemeyi siz de kolayca yapabilirsiniz.

Source

tas-boyama-ile-kaktus-nasil-yapilir


TAŞ BOYAMA NASIL YAPILIR? başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir