TAŞ BOYAYARAK TAŞ DEVRİ EVİ YAPMAK

Taş boyayarak taş devri evi yapmak isteyenler olabilir. Bu tür çalışmalarla hem boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz. Hem de taş devrindeki gibi taş ev minyatürleri yapabilirsiniz. Daha önce deniz taşından şirinler evi yapmak için güzel bir çalışma paylaşmıştım.

Bu yazımda paylaştığım çalışma da ise üçgen taşı boyayarak güzel bir minyatür ev maketine dönüştürülüyor. Bu güzel çalışmayı sizde kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Taş üzerine kara kalem ile önce boyamadan önce yapacağınız evin penceresi çatısı, bacası ve kapısı gibi bölümleri çizdikten sonra boyama işlemine başlayabilirsiniz.

Taş olarak dışarıda farklı tiplerde ve boyutlarda taşları toplayarak, evde boyama işlemi ile çok güzel minyatür ev maketlerine dönüştürebilirsiniz. Evde kolay taş boyama çalışmalarını yine buldukça sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim.

Benzer çalışmalar sayesinde sizde çok güzel taş boyama sanatından yapılmış minyatür maket süslere sahip olabileceksiniz. Taş boyama sanatıyla neredeyse her türlü figürü yapabilirsiniz. Yeter ki azim ve istek olsun. Şimdi sizleri bu güzel taş boyamayla ev yapma işlemiyle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tas-boyayarak-tas-devri-evi-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

İğne Oyası Çiçek Tesbih Ucu Yapılışı

İĞNE OYASI TESBİH UCU MODELİ ÖRNEKLERİ

Günlük hayatımızda ve ibadetlerimizde kendine yer bulan tespih, yetenekli ellerin dokunuşuyla çok daha şık bir …

Leave a Reply

Your email address will not be published.