TEL BÜKME TAŞLI BİLEKLİK YAPMAK

Tel bükme taşlı bileklik yapmak için bulduğum bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi umuyorum. Benim çok hoşuma gitti ve bu tür takılarla eşleştiremeyeceğiniz elbisenin olmadığını düşünüyorum. Sizde öyle düşünüyorsanız bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Yapımı kolay olan bu çalışma da tel bükme sanatıyla yapılan el işi takı çalışmalarına benziyor.

Bu sayede sizde anlatımından yararlanarak bu güzel telli taşlı takı yaparak tüm kıyafetlerinizde uyumlu bir şekilde kombine edebilirsiniz. Tel bükme işlemi biraz zahmetli olsa da, kısa sürede kavrayabilir ve benzerlerini çokça yapabilirsiniz.

Tel bükme taşlı bileklik yapmak için paylaştığım çalışma da taş rengini kendiniz belirleyebilir ve daha değişik taş veya işleme çalışmaları da kullanabilirsiniz. Benim önerim nazar boncuğu da kullanabilirsiniz. Tel bükme çalışmasını yaptıktan sonar şekil vererek, kalpli bileklik modeli de yapabilirsiniz.

Evde kolay takı yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. İşte o çalışmalardan birisi de bu güzel takı yapımı çalışmasıdır. Anlatımlı çalışma da kullanacağınız malzemeleri hobi marketlerden veya incik boncuk satan dükkanlardan temin edebilirsiniz.

Anlatımlı kolay kolye yapmak veya anlatımlı kolay bileklik yapmak için birçok çalışmayı sitemizde öğretici bir şekilde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın yapımını anlatan görsellerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tel-bukme-tasli-bileklik-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

İğne oyası patlıcan modeli nasil yapilir

İĞNE OYASI PATLICAN MODELİ YAPIMI

İğne oyası patlıcan modeli yapımı, son zamanlarda en çok dikkat çeken modeller arasında yer almaktadır. …

Leave a Reply

Your email address will not be published.