Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / TELEFON ŞARJ APARATI YAPMAK

TELEFON ŞARJ APARATI YAPMAK

Telefon şarj aparatı yapmak başlığı ile ele aldığım bugünkü konumda, hepimizin çok ihtiyacı olan bir çalışmanın detaylarını anlatacağım. Sık sık telefon şarj etmek zorunda kalan birisi olarak kısa şarj aletlerine uygun priz aramanın ne kadar zor olduğunu biliyorum. Sizlerin de aynı sıkıntıyı sürekli yaşadığınızı ve şarj olurken telefonunuzu güvende tutmak istediğinizi düşünerek çalışmayı şimdi paylaşıyorum.

Telefon şarj aparatı yapmak için bu çalışmada, bebe kolonyası şişesi, akrilik boya ve istediğiniz renk, desende süsleme kağıtları kullanabilirsiniz. İlk olarak plastik kolonya şişesini bıçak gibi keskin bir aletle kesin. Bu aşamada dikkatli ve yavaş hareket etmenizi tavsiye ederim. Sonrasında kestiğiniz aparatı akrilik boya ile boyayın. Boyanın kurumasını bekleyin. Boya kuruduktan sonra üzerine desen vermek için desenli kağıtlardan yapıştırabilirsiniz.

Telefon şarj aparatını asma yerinden istediğiniz yere asabilir ve o şekilde kullanabilirsiniz. ancak benim tavsiyem sadece asma kulbuna güvenmeyin, ayrıca alt aparatı da yapıp onu da sabitleyerek yeni ürününüzü bu şekilde kullanın. Bu aparatlardan çok sayıda yapıp isterseniz satışını bile yapabilirsiniz.

Telefon şarj aparatı nasıl yapılır sorusunun cevabı olan konumun sonunda bu özel aparatı nasıl yapacağınız konusunda resimleri paylaşıyorum. Bu resimleri inceleyerek kendiniz ve sevdikleriniz için telefon şarj aparatı hazırlayabilirsiniz.

source

telefon-şarj-aparatı-yapmak

ÜÇGEN DANTEL MOTİFLERİ ŞEMALI ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

en yeni cini ornekleri

2018 EN YENİ ÇİNİ ÖRNEKLERİ

2018 En Yeni Çini Örnekleri Çini modelleri arasında desenleri kaliteli görsele sahip olanlar daha dikkat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir