TELEFON ŞARJ KUTUSU YAPMAK RESİMLİ ANLATIM

Telefon şarj kutusu yapmak resimli anlatım başlığı ile ele aldığım konumda sizlerle pratik bir bilgi paylaşacağım. Hem ev dekorunda görüntü olarak hem de evde minik çocuğu olanlar için güvenlik açısından önemli bir çalışma olan bu konum eminim çoğu annenin hoşuna gidecektir. Şimdi sözü daha fazla uzatmadan çalışmanın detaylarına geçiyorum.

Telefon şarj aparatı yapımı ile ilgili daha önceden de bir çalışmaya yer vermiştim. Merak edenler o konuma da göz atıp inceleyebilirler. Bugün anlatımını yapacağım çalışmada çok sayıda şarj aletini aynı anda takmak için kullanılan genelde 3 ya da 4 yuvası bulunan elektrik prizlerinin güvenli olarak saklanması için bir kutu hazırlayabilirsiniz. Bunun için her hangi bir ayakkabı kutusunu kullanabilirsiniz.

Telefon şarj kutusu yapımı için priz sayısına göre kutunun tek tarafından aralarında eşit mesafe olacak şekilde delikler açın. Sonrasında kutuyu süslemek için istediğiniz renklerde boya ve desenli kağıtlar ile hoş bir tasarım yapabilirsiniz. Hazırladığınız kutuyu komidin üzerinde ya da yerde kullanabilirsiniz.

Telefon şarj kutusu nasıl yapılır sorusunun cevabı niteliğinde olan konumun sonunda sizlerle ilgili resimleri paylaşıyorum. Sizde bu resimlere bakarak kendi eviniz için hoş telefon şarj kutuları hazırlayabilirsiniz.

source

telefon-şarj-kutusu-yapmak


ÜÇGEN DANTEL MOTİFLERİ ŞEMALI ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir