TELLE KALPLİ TAŞ SÜS YAPIMI

Telle kalpli taş süs yapımı sayesinde evinizin dış dekoruna katkıda bulunacak güzel süs çalışmasını sizde yapmayı düşünebilirsiniz. Telle kalpli taş süsü yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilir ve evinizin dış dekorunu da güzelleştirebilirsiniz.

Telle kalpli taş süsü yapmak için paylaştığım çalışma da öncelikle telden kalp şeklinde kafes yapmanız veya yaptırmanız gerekiyor. Yaptırdığınız kafesin içine topladığınız deniz taşlarını koyup, süs olarak her yerde kullanabilirsiniz. Görüntüsü ve yapısı itibariyle eve yada dış mekanlara güzel görüntü olacağını görebilirsiniz.

İş yeriniz varsa dış mekan süsü olarak da bu güzel çalışmayı kullanabilirsiniz. Telle kalpli taş süsleme çalışmasına benzer daha önce birtakım çalışmalar paylaştığımı da hatırlıyorum. Telle kalpli taş süsleme çalışmasını kendinize göre de geliştirebilirsiniz.

Anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede çok güzel ve eğlenceli dış mekan süsleme çalışmaları yapabilirsiniz. Anlatımlı telle kalpli taş süslemelerini değişik şekillerde de yapabilirsiniz. Kalp yerine daha değişik figürler de yapabilirsiniz. Önemli olan nasıl yapıldığını anlamak ve aynısından yapmayı denemek. Kolay gelsin.

source

telden-kalpli-tas-susleme-yapimi

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *