TELLE KALPLİ TAŞ SÜS YAPIMI

Telle kalpli taş süs yapımı sayesinde evinizin dış dekoruna katkıda bulunacak güzel süs çalışmasını sizde yapmayı düşünebilirsiniz. Telle kalpli taş süsü yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilir ve evinizin dış dekorunu da güzelleştirebilirsiniz.

Telle kalpli taş süsü yapmak için paylaştığım çalışma da öncelikle telden kalp şeklinde kafes yapmanız veya yaptırmanız gerekiyor. Yaptırdığınız kafesin içine topladığınız deniz taşlarını koyup, süs olarak her yerde kullanabilirsiniz. Görüntüsü ve yapısı itibariyle eve yada dış mekanlara güzel görüntü olacağını görebilirsiniz.

İş yeriniz varsa dış mekan süsü olarak da bu güzel çalışmayı kullanabilirsiniz. Telle kalpli taş süsleme çalışmasına benzer daha önce birtakım çalışmalar paylaştığımı da hatırlıyorum. Telle kalpli taş süsleme çalışmasını kendinize göre de geliştirebilirsiniz.

Anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede çok güzel ve eğlenceli dış mekan süsleme çalışmaları yapabilirsiniz. Anlatımlı telle kalpli taş süslemelerini değişik şekillerde de yapabilirsiniz. Kalp yerine daha değişik figürler de yapabilirsiniz. Önemli olan nasıl yapıldığını anlamak ve aynısından yapmayı denemek. Kolay gelsin.

source

telden-kalpli-tas-susleme-yapimi


KEÇE KUMAŞINDAN KAKTÜS İĞNELİK YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir