TESPİH BAŞI SÜSLEME NASIL YAPILIR_1

TESPİH BAŞI SÜSLEME NASIL YAPILIR

Tesbih dinimiz açısından da son derece önemlidir. Günlük hayatımızda da önemli bir yere sahip olan tesbih ve seccadelerinizin ve gösterişli olması istiyorsanız doğru adrestesiniz. Tespih başı süsleme fikirleri siz değerli takipçilerimiz için hazırlamış olduğumuz ve deneyimli Hamarat bayanlarımız tarafından oluşturduğumuz bir sayfadır. Tesbih başı süslerinde genellikle çiçek figürleri kullanılır. Aynı zamanda dinimiz açısından önemli bir yere sahip olan lale ve güllerde teşbih süslemelerinde karşımıza çıkıyor.

Kurdelelerin eşsiz süslemeler de bulunmak istiyorsanız malzemelerinizi hazırlayın. Rengârenk taşlar tespih renginize uygun kurdeleler ve boncuklar süslemede kullanacağınız malzemeler arasında karşınıza çıkacaktır. Bunun yanında ekstra bir masraf harcamamak, elinizde bulunan malzemeleri değerlendirmek aynı zamanda tespihlerinize renk katmak istiyorsanız tespih süsleme tam da sizin gibi bayanlara özel. Kardelen çiçeklerini andıran tespih başı süslerimiz görenlerin hemen dikkatini çekiyor.

Tespih  süslemeleriniz ile kendi tespihinizi taşlar oluşturabilir ardından süsleme işlemine geçebilirsiniz. Bunun için tek ihtiyacınız olan süslemek istediğiniz bir tespih  tamamladıktan sonra gerekli kurdele boncuk ve diğer malzemelerden Ödemiş olmanız Öncelikle tespih başınıza uygulayacağınız figürün ne olduğuna karar vermelisiniz. Gül lale papatya kardelen tespih süslemelerinde en çok kullanılan motifler arasındadır. Bunun ardından tespihinize  uygun malzemelerle birlikte süslemelere başlayabilirsiniz.

Tespih süslemeleri kurdele ve boncukların yanında el örgüsü çiçek motifleri de bulunabiliyor. Fakat 2017’nin en çok tercih edilen tespih süsleri kurdele ve boncuklardan oluşuyor. Tespihlerinizin göz alıcı olmasını istiyor ve el becerinize güveniyorsanız bir an önce tespit süslerine başlayınız. tespih süslemeleri çeyizleri en çok kullanılan el işleri arasındadır. Hepinize kolay gelsin.

İlginizi Çekebilir

sis-orgu-parmaksız-eldiven-yapilisi

ŞİŞ ÖRGÜ PARMAKSIZ ELDİVEN YAPILIŞI

Kış aylarında gerek aksesuar olarak gerekse ısınma amaçlı en çok kullandığımız ölülerden birini eldivenlerdir. Yapımı …

Leave a Reply

Your email address will not be published.