Ana Sayfa / ÖRGÜ/TIĞ İŞİ / LİF MODELLERİ / TIĞ İLE ÇİLEK MOTİFLİ BANYO LİFİ YAPMAK

TIĞ İLE ÇİLEK MOTİFLİ BANYO LİFİ YAPMAK

Tığ ile çilek motifli banyo lifi yapmak hem çok keyifli hem de çok güzel görünüyor. Banyo lifleri, evin olmazsa olmaz ürünleri arasında yer alıyor. Çeyizlerde de kendilerine yer bulan banyo lifleri, yeni modelleri ve dikkat çeken tasarımları ile kadınların beğenisini topluyor. Bu yazımda sizler için kolayca yapabileceğiniz bir banyo lifine yer vermek istedim. Tığ kullanarak yapacağınız bu banyo lifinin üzerindeki çilek motifleri mutlaka ilginizi çekecektir. Çeyizinizde de çok güzel bir ürün olarak yer bulacağından eminim.

Banyo Lifi Nasıl Yapılır?

Tığ ve ince yün iplik kullanarak çok kısa sürede banyo lifini örebilirsiniz. Banyo lifi üzerindeki çilek motiflerini yapmak için aşağıda paylaştığım resimi inceleyebilirsiniz. Resim üzerinde çilek motiflerini nasıl yapabileceğinizi görebilirsiniz. Lifin geri kalan kısımlarını da beyaz ya da istediğiniz herhangi bir renk iplik kullanarak örebilirsiniz. Örgü banyo lifleri hem çok kullanışlı oluyor hem de çok şık görünüyor. Örgü banyo liflerinden çeşitli modelleri web sitemde paylaştığım içeriklerde bulabilirsiniz.

Source

tig-ile-cilek-motifli-banyo-lifi-yapmak

KAT KAT LİF MODELİ YAPILIŞI RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Diber Dudağı Lif modelleri

DİLBER DUDAĞI LİF MODELİ

Lifler her evde bulunan olmazsa olmaz banyo ürünleri arasındadır. Hazır lifleri kullanma imkanımız da varken …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir