TIĞ İLE ÇİLEK MOTİFLİ BANYO LİFİ YAPMAK

Tığ ile çilek motifli banyo lifi yapmak hem çok keyifli hem de çok güzel görünüyor. Banyo lifleri, evin olmazsa olmaz ürünleri arasında yer alıyor. Çeyizlerde de kendilerine yer bulan banyo lifleri, yeni modelleri ve dikkat çeken tasarımları ile kadınların beğenisini topluyor. Bu yazımda sizler için kolayca yapabileceğiniz bir banyo lifine yer vermek istedim. Tığ kullanarak yapacağınız bu banyo lifinin üzerindeki çilek motifleri mutlaka ilginizi çekecektir. Çeyizinizde de çok güzel bir ürün olarak yer bulacağından eminim.

Banyo Lifi Nasıl Yapılır?

Tığ ve ince yün iplik kullanarak çok kısa sürede banyo lifini örebilirsiniz. Banyo lifi üzerindeki çilek motiflerini yapmak için aşağıda paylaştığım resimi inceleyebilirsiniz. Resim üzerinde çilek motiflerini nasıl yapabileceğinizi görebilirsiniz. Lifin geri kalan kısımlarını da beyaz ya da istediğiniz herhangi bir renk iplik kullanarak örebilirsiniz. Örgü banyo lifleri hem çok kullanışlı oluyor hem de çok şık görünüyor. Örgü banyo liflerinden çeşitli modelleri web sitemde paylaştığım içeriklerde bulabilirsiniz.

Source

tig-ile-cilek-motifli-banyo-lifi-yapmak


KAT KAT LİF MODELİ YAPILIŞI RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir