TIĞ İŞİ İLE DENİZ KABUĞU ÖRGÜ MODELİ YAPMAK

Tığ işi ile deniz kabuğu örgü modeli yapmak, oldukça kolay ve çok hoş bir görünüme sahip. Beyaz renk ile örülen bu örnekte olduğu gibi siz de dikkat çekici bir örgü örneği oluşturabilirsiniz. Deniz kabuğu tasarımına sahip olan örgü motifi, yelek, kazak, şal gibi giysilerin örülmesinde kullanılabilir. Aşağıda yer verdiğim görselde nasıl yapıldığı detaylı bir şekilde görüntülenebilir.

Deniz kabuğu örgü deseni nasıl yapılır?

Deniz kabuğu örgü desenini yapmak için aşağıdaki görseli detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Görselde adım adım örneğin nasıl yapıldığını görmeniz mümkün. İp tercihi olarak görseldeki örnekteki ipin aynı yapısını tercih etmenizi öneriyorum. Daha kalın veya ince iplerle de örebilirsiniz ancak, bu iplik ile motif daha dikkat çekici olmasını sağlayabilirsiniz. Renk olarak istediğiniz tonu kullanabilirsiniz. Deniz kabuğu rengi genellikle beyaz olduğu için en güzel örneği de beyaz renkte yakalayabilirsiniz. Bunun haricinde bebek pembesi ya da bebek mavisi tonlar da örneğin ön plana çıkarılması için uygun olabilir.

Source

tig-ile-deniz-kabugu-orgu-modeli-yapmak

İlginizi Çekebilir

Basit Banyo lif modelleri

BASİT BANYO LİF ÖRNEKLERİ MODELLERİ

Banyo lif örnekleri, gündelik hayatımızda banyo yaparken temizlendiğimiz bezler olarak yorumlanmaktadır. Hazır olarak alınabilen, genellikle …

Leave a Reply

Your email address will not be published.