tig-isi-kadin-atki-yapimi

TIĞ İŞİ BAYAN ATKI YAPIMI VE MODELLERİ

Son dönemlerin meşhur olan tasarımları arasında yer alan Tığ İşi Bayan Atkısı, web sitemiz üzerinden doğru anlatımlar ile beraber evde kolaylıkla yapabileceğiniz bir ortam yaratmaktadır. Aynı gün bitirebileceğiniz ve kış sezonunda tercih edebileceğiniz bu atkılar, ister yün, isterseniz iplikle beraber tasarlayabileceğiniz cinsten!

Eşiniz için, kendiniz için, çocuğunuz veya akrabalarınız için örebileceğiniz Tığ İşi Bayan Atkısı, sizlere muhteşem şıklığını ön plana çıkartan bir ürün motifi olarak sunuluyor. Ayrıca bir atkı üzerinde şeritler örüp, alternatif renkleri düz beyaz bir iplikle beraber birleştirebilir ve bu şeritlerle rengarenk atkılar üretebilirsiniz. Boş zamanlarınızı bu tip aktiviteler ile değerlendirmek şıklığın ön plana çıkmasını sağlıyor.

Tığ İşi Bayan Atkısı nasıl örülür?

Videolu anlatımlarını sağladığımız bu atkı çeşitleriyle artık fark yaratmak mümkün! Sevdiklerinize kaliteli bir hediye sunmak veya bu alanda el emeği ile hazırlanmış gösterişli, yumuşak yapısıyla ön plana çıkan atkıları tasarlayabilirsiniz. Özellikle tığ işi örgülere yeni başlayan hanımlar, Tığ İşi Bayan Atkısı ile beraber istedikleri tecrübeleri ele alma fırsatlarına sahip olacaklar.

Bu alanda ön plana çıkan ve herkes tarafından sevilen tasarımlara göz atmak mümkündür. Günümüzde ilgi odağı olan bu tasarımlar, şıklığı ile beraber bayanlarımızın evinde kendi atkı veya bereleri örebileceği bir ortam yaratmasına yardımcı olmaktadır. Siz de Tığ İşi Bayan Atkısı adı altında yayınladığımız videoya göz atarak, bu alanda ön plana çıkan tasarımlara göz atabilirsiniz.


BAHARLIK DELİKLİ TUNİK HIRKA YAPIMI VE ORNEĞİ VİDEOLU ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir