Motiflerle Bayan Patiği
Motiflerle Bayan Patiği

TIĞ İŞİ BAYAN PATİK MODELLERİ

Tığ işi bayan patik modelleri, bahar ya da sonbahar aylarında bayanların sıkça kullandıkları ev ürünlerindendir. Terlik yerine kullanılmalarının yanında el örgüsü oldukları için daha zarif ve şık bir görüntü yaratan bu patikler, aynı zamanda ayakların daha sıcak tutulmasını da sağlıyor. Pek çok genç kızın çeyizinde de yer alan bayan patik modellerini bugün sizler için araştırdım. Elde ettiğim sonuçları şimdi paylaşıyorum.

Tığ ile bayan patik modelleri her sene benim beğenerek takip ettiğim örgü modelleri arasında yer alıyor. Hem kendim kullanmak hem de fikir isteyen arkadaşlarıma önerilerde bulunmak için araştırdığım bu patik modelleri, bu sene de son derece renkli ve özel modellere sahip. Dışarıda olduğu kadar evde de şıklıklarını düşünen bayanların tercihleri olan bu tığ işi patik  modelleri, sade hazırlanabildiği gibi boncuklu ya da pul işlemeli olarak da hazırlanabiliyor.

Günlük olarak kullanılacak olan tığ ile bayan patik modellerinde süsleme kullanmayabilirsiniz. Abiye patik ya da çeyizlik patik modellerinde ise boncuk, motif ya da pul kullanıma yer verebilirsiniz. Bu patik modelleri için özel parlak ipler ya da sakallı ip de denilen iplerden kullanabilirsiniz. Ben düz bir model olsa bile bu özel ipler ile çok hoş tığ işi patik modeli örneğinin ortaya çıkarılabileceğini düşünüyorum.

Tığ işi bayan patik modelleri hakkında verdiğim kısa bilgilerin ardından birbirinden hoş ve özel tığ işi bayan patik örnekleri resimlerini sizlerle paylaşıyorum. Keyifli günler.

TIĞ İŞİ BAYAN PATİK MODELLERİ

İlginizi Çekebilir

boncuklu siyah patik yapimi

BONCUKLU SİYAH PATİK YAPIMI

Patik dünyasında her geçen gün yeni modeller ortaya çıkmaya devam ederken biz sizlere boncuklu siyah …

Leave a Reply

Your email address will not be published.