Tığ İşi Şık Bayan Yelek

TIĞ İŞİ BAYAN YELEK MODELLERİ 2016

Tığ işi bayan yelek modelleri 2016 konusu ile sizlere birbirinden zarif tığ işi yelek modelini aktaracağım. Şiş ile örülen modellere göre daha zarif ve ince olan tığ işi bayan yelekleri, kış aylarından çok baharlık olarak kullanılıyor. Sonbahar ve ilkbahar aylarında bayanların üzerinde sıkça gördüğüm tığ işi yelek modelleri hakkında resimleri aşağıda galeri olarak bulabilirsiniz.

Tığ işi yelek modelleri, bu sene bahar aylarında çok modaydı. Zarif ve hoş giyim tarzına sahip bayanların üzerinde sıkça gördüğüm bu yeleklerde en fazla motifli modellerin kullanımı söz konusu. Büyüklükleri örneğe göre değişen bu motiflerin birbirine eklenmesi ile daha kolay şekil verilen tığ işi bayan yelek modelleri, kullanım açısından da şiş örgüsüne göre daha kullanışlıdır. Kullanılmadığı zaman rahatça çantada ya da elde taşınabilen tığ işi yelekler, kalınlıkları değişebilen örgü tığları ile hazırlanabiliyor. Bu tığlara uygun kalınlıkta ve farklı renklerde iplerle örülmesi de eğlenceli olan tığ işi yelek modelleri, uzun, kısa ve normal boylarda hazırlanabiliyor.

Tığ ile örülen bayan yelek modelleri hakkındaki kısa bilgilerin ardından 2016 yılının en beğenilen örgü yelek modellerini sizlerle paylaşmak istiyorum. Umarım bu modellerin arasından siz de kendi zevkinize uygun örnekler bulabilirsiniz. Keyifli ve yaratıcı günler.

TIĞ İŞİ BAYAN YELEK MODELLERİ 2016


2016 ÖRGÜ YELEK MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir