Tığ İşi Şık Bayan Yelek
Tığ İşi Şık Bayan Yelek

TIĞ İŞİ BAYAN YELEK MODELLERİ 2018

Tığ işi bayan yelek modelleri 2018 konusu ile sizlere birbirinden zarif tığ işi yelek modelini aktaracağım. Şiş ile örülen modellere göre daha zarif ve ince olan tığ işi bayan yelekleri, kış aylarından çok baharlık olarak kullanılıyor. Sonbahar ve ilkbahar aylarında bayanların üzerinde sıkça gördüğüm tığ işi yelek modelleri hakkında resimleri aşağıda galeri olarak bulabilirsiniz.

Tığ işi yelek modelleri, bu sene bahar aylarında çok modaydı. Zarif ve hoş giyim tarzına sahip bayanların üzerinde sıkça gördüğüm bu yeleklerde en fazla motifli modellerin kullanımı söz konusu. Büyüklükleri örneğe göre değişen bu motiflerin birbirine eklenmesi ile daha kolay şekil verilen tığ işi bayan yelek modelleri, kullanım açısından da şiş örgüsüne göre daha kullanışlıdır. Kullanılmadığı zaman rahatça çantada ya da elde taşınabilen tığ işi yelekler, kalınlıkları değişebilen örgü tığları ile hazırlanabiliyor. Bu tığlara uygun kalınlıkta ve farklı renklerde iplerle örülmesi de eğlenceli olan tığ işi yelek modelleri, uzun, kısa ve normal boylarda hazırlanabiliyor.

Tığ ile örülen bayan yelek modelleri hakkındaki kısa bilgilerin ardından 2018 yılının en beğenilen örgü yelek modellerini sizlerle paylaşmak istiyorum. Umarım bu modellerin arasından siz de kendi zevkinize uygun örnekler bulabilirsiniz. Keyifli ve yaratıcı günler.

TIĞ İŞİ BAYAN YELEK MODELLERİ 2018

İlginizi Çekebilir

Örme örgü bayan yelek modelleri

ÖRGÜ BAYAN YELEKLERİ YAPIMI VE MODELLERİ

Her Devrin Gözdesi Örgü Bayan Yelekleri Yapımı: Artık her eşyanın ve giyim unsurunun hazır hali …

Leave a Reply

Your email address will not be published.