Tığ İşi Bebek Yeleği

TIĞ İŞİ BEBEK YELEĞİ MODELLERİ 2016

Tığ işi bebek yeleği modelleri 2016 yazım ile sizlere birbirinden tatlı ve sevimli bebek yeleği modellerinden bahsedeceğim. Minik bebekler için yapılan el örgüsü giyim ürünleri benim her zaman çok hoşuma gitmiştir. Kendimde bir anne olarak çok sık araştırdığım bu örneklere sitede sıklıkla yer veriyorum. Bugünde sizler için en güzel tığ işi bebek yeleği modellerini araştırdım.

Tığ işi bebek yelekleri, genelde baharlık hazırlanan sevimli giyim ürünleridir. Hem kız hem erkek bebekler için özenle hazırlanan bu bebek yeleği modelleri, tığ ile hazırlanmasından dolayı daha ince ve daha zarif bir görünüşe sahiptir. Kız bebekler için hazırlanan modellerde pembe, kırmızı, turuncu ve sarı renklerinin sık kullanımı söz konusu. Erkek bebekler için hazırlanan tığ işi bebek yeleği modellerinde ise mavi, yeşil, kahverengi ve krem renginin tonları kullanılıyor. Beyaz ve siyah renk ise desen vermek ya da zemin hazırlamak için her iki cinsiyette de kullanılıyor. Erkek bebekler için tığ işi bebek yelekleri daha sade olarak hazırlanırken kız bebekler için tüllü, boncuklu ya da pullu bebek yeleği modelleri kullanılabiliyor.

Tığ işi bebek yeleği modelleri hakkında verdiğim kısa bilgilerin ardından sizler için hazırladığım birbirinden özel bebek yeleği modelinin yer aldığı resim galerisini paylaşıyorum. Umarım beğenirsiniz. Keyifli günler.

TIĞ İŞİ BEBEK YELEĞİ MODELLERİ 2016


ERKEK BEBEK YELEKLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir