Ana Sayfa / ÖRGÜ/TIĞ İŞİ / ANLATIMLI ÖRGÜLER / TIĞ İŞİ BOLERO ÖRNEKLERİ VE YAPILIŞI

TIĞ İŞİ BOLERO ÖRNEKLERİ VE YAPILIŞI

Tığ İşi Bolero Örnekleri ile beraber göz dolduran çeşitleri kendi alanınızda tasarlamak ister misiniz? Örgü bolerolar, hanımların bu konuda en sık tercih ettiği ve muhteşem tasarımları deneyebildiği ürünler arasında yer almaktadır. Bolero modelleri ile hırka ve yelek gibi tasarımlar sağlamak mümkündür. Kış aylarında tercih edilebilecek bu ürün, ayrıca iplik kalitesi ve kalınlığına göre fazla soğuk olmayan bahar aylarında da denenebilir.

Şık gösterecek ve sırt – omuz gibi alanları soğuk havalardan koruyabilecek olan bu tasarımı denemek istiyorsanız, Tığ İşi Bolero Örnekleri adı altında yayınladığımız videomuza göz atmayı ihmal etmeyin. İstenilen tasarım örnekleriyle hem kendinize, hem kız çocuklarına, hem de akrabalarınıza bu alanda göz dolduran tasarımları örebileceksiniz.

Tığ İşi Bolero Örnekleri ve videolu anlatımı!

Web sitesi olarak sizlere Tığ İşi Bolero Örnekleri konularında videolu anlatımlar yansıtıyoruz. Tabii ki bu konuda kendinizi geliştirip, alternatif çeşitleri de tasarlama şanslarına sahip olabilirsiniz. Sizleri bilgilendirmek ve doğru tasarım örneklerinin ön plana çıkmasını sağlamak bakımından sunumlar yapan sitemiz, her daim siz değerli kitlelere en uygun görülmüş tasarımları deneme fırsatları vermektedir. Tığ İşi Bolero Örnekleri özellikle son dönemlerde ilgi odağı olan ürünler arasında görülmektedir. Böylelikle en kaliteli ve sağlamlığı ile göz dolduran, mevsimlik olarak tercih edebileceğiniz hırka veya yelekleri örebilmenize istinaden bazı bilgi kaynakları da sağlanmaktadır. Videolu anlatımda istenilen malzemeleri tedarik ederek örgü işlerine başlayabilirsiniz.

https://youtu.be/RXLoguN4GYw

 

TIĞ İŞİ TERS BAŞAKLAR ÖRNEKLİ BERE YAPIMI VİDEOLU TÜRKÇE ANLATIMLI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Tunus İşi Keçe Patiki Yapımı

TUNUS İŞİ KEÇE TABAN PATİK MODELİ YAPIMI

Tunus işi patik yapımı, son zamanlarda oldukça ön plana çıkan motifler arasında yer almaktadır. Patikler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir