TIĞ İŞİ BURGULU ÇİÇEKLİ KENAR MODELİ

Hazırladığınız örgülerin kenarları için tığ işi kenar örnekleri gerekiyor ve arıyorsanız size tığ işi burgulu çiçekli kenar modellerini önerebiliriz. Özellikle battaniye ya da şal örgüler de burgulu çiçekli kenar çok zarif duruyor.

Bunların dışında burgulu çiçekli tığ işi örnekleri perdelerde berelerde ponpon olarak da değerlendirebilirsiniz. Havlu kenarlarında , örgü kanepe örtülerinde ve yatak örgülerinde de kullanılabilir.

Daha fazla tığ işi örnek modeli için ÖRGÜ/TIĞ İŞİ yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Burgu örgü modeli nasıl yapılır anlatımlı yazımız için BURGU ÖRGÜ YAPILIŞI ANLATIMLI tıklayınız. Bu yazımızda Modası hiç geçmeyecek bir örgü tekniği olan Burgu örgü modeli nasıl yapılır resimlerle anlatımı yer alıyor.

Burgulu Çiçekli kenar modeli nasıl yapılır videosunu aşağıda kenar örnekleri fotoğraflarından sonra bulabilirsiniz. Video daki adımları takip ederek burgulu çiçekli kenar motifini örebilirsiniz.

Burgu çiçekli kenar nasıl yapılır video

 


OVAL DANTEL MODELLERİ VE YAPIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir